Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akik erényövet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik erényövet hordanak! Mennyi volt a leghosszabb idő amíg egyhuzamban be voltatok zárva? (úgy hogy közben nem élveztetek el)

Figyelt kérdés

Hogyan jött nektek az erényöv hordás, melyik őtök akarta?

Párotok a kulcsőrzőtök?

Milyen gyakran enged ki?

Milyen fajtát viseltek?

Bocsi a sok kérdésért csak kíváncsi vagyok. (ezen kívül is írhattok még dolgokat amiket érdekesnek találtok a viseléssel kapcsolatban, köszi)



2019. márc. 19. 07:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Az én párom hónapokon keresztül nem veszi le rólam. Persze ő is vágyik a kielégülésre, ilyenkor felcsatolhatóssal csináljuk. Én is elélvezhetek, de csak a fenekemet vagy a mellbimbómat izgatva. Egyébként a ketrec fémből készült.


25/F

2019. márc. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk tisztázottak a szerepek. Ki irányít.

Már a kapcsolatunk elején tisztáztam, hogy az erényöv viselése kötelező. :)

Hetente 1 élvezés, de 2-3 naponta tisztálkodás miatt leveszem.


Carrara övet használunk.

2019. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat!

#1-es: ezt mennyire lehet megszokni? hogy vagy képes elélvezni mellbimbó és fenék izgatástól?

#2-es: eleve ilyen feltételekkel (erre alkalmas weboldalon mondjuk) kerestél párt, vagy "egyszerű" kapcsolatnak indult a részéről, de te feltételek elé állítottad már az elején? megnéztem az említett övet, elég durván néz ki. mennyire viselhető egy ilyen folyamatosan? (kényelem, ürítés, láthatóság stb.)

2019. márc. 20. 20:58
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A leghosszabb időszak eddig egy hónap volt (30 nap) amíg nem élvezhettem el.

De egyhuzamban max 2 napig voltam bezárva, mivel 2 naponta szoktam levenni fürdéskor. Ilyenkor nem nagyon szoktam csalni, az estek 90%-ban a barátnőm is jelen van, mivel ő veszi le, de van hogy nincs ott h felügyeljen, de nincs értelme csalni hiszen akkor az egész játék az értelmét vesztené el.

Barátnőm őrzi a kulcsokat. Én vetettem fel az ötletet h kipróbálhatnánk, persze ekkor már kipróbáltunk a bdsm-emben eztazt.

Alapból hetente enged ki hogy elélvezhessek, de ez nagyon változó. Ha egy kicsit is elégedetlen velem, vagy csak olyan kedve van, akkor hozzáad 1-2 napot, és ez az 1 hét elég könnyen 2 hétre módosul. 2 hét után azért általában lekerül, bár olyankor kb már bármit megtennék érte.

Egy fém ketrecet viselek amit az aliexpressről rendeltünk. Kicsi és kényelmes. CB-6000S-el kezdtük de az nem jött be. Ezt a fémet viszont teljesen megszoktam. Azért jó lenne egy profi, drága erényöv de az még odébb van.

2019. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, belinkeled légyszi, hogy milyen erényöved van? Én is keresek valami nagyon pici méretűt fémből, mert a farkam is elég kicsi amikor le van lankadva.
2019. márc. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#5:

[link]


Nem pont innen rendeltem (az a eladó talán már megszűnt, vagy most nem találom) de kb ugyanez az enyém.


Vannak még kisebbek is ha keresgélsz. Nekem ez a méret pont jó, de az a lényeg h kellően kicsi legyen, h épphogycsak elférjen benne.

Egyébként olyan olcsó h érdemes több fajtát berendelni, meg több méretű gyűrűt hozzá, h lehessen kicsit próbálgatni.

2019. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#6: Köszi a linket! :)



A katétert is hordod mindig? Jó érzés ha a katéter is benne van? Érdemes mindenképpen katéterest választani? Mert amúgy jól néz ki, tetszik hogy ez a kis cső is benne van, és ahogy látom, ki sem szedhető ha rámzárják a lakatot. :)


Közben találtam egy nekem való méretet is. :) Erről mi a véleményed?


[link]


Meg itt egy másik, ez katéter nélküli. :)


[link]

2019. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Ha hetente leveszed, annak mi értelme? Nekem erényöv nélkül önmegtartóztatással is sikerül a dolog, 46 nap volt az elélvezés nélkül a rekord, és akkor is csak álmomban magömlés formájában. 3 hónap alatt valami 5 magömlésem volt összesen, mind álmomban. Ma reggel állt a farkam, úgy keltem fel, hogy ezt is elvenné a testemtől az erényöv, annak semmi értelme.

28F

2019. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

7: a katétert nem hordom, egyszer kipróbáltam de nem jött be. szerencsére ki lehet venni. igazából hosszabb távra nem ajánlják és félek h felsért valamit. büntetésnek, vagy esetleg izgalom növelőnek jó lehet, pár órára. a biztonságot nem fokozza, viszont minden mozdulatnál érzed h ott van. be kell kenni sikosítóval, akkor jó, aztán ahogy a sikosító felszívodik, kellemetlen. ha fel akar álni elég fura érzés.

amiket linkeltél azok jók, gondolkodunk mi is egy ilyen beszerzésén, kipróbálnám. a mérete lehet h túl kicsi lenne. viszont a lakat típusa sokkal jobb.

2019. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Jól látom, hogy a katéter csak akkor vehető ki, ha leveszem az erényövet magamról? Tehát amikor a farkamon van, akkor nem lehet kiszedni belőle? Mert akkor így tényleg jó lenne büntinek. :)


Pisiléskor nem jobb ha bent van a katéter? Amiatt gondolom, hogy az megvezeti a vizeletet, és normálisabban csurog ki, meg utána könnyebb megtörölni a katéter végét. Ha meg nincs katéter, akkor nem lesz a makkod csupa pisi, amit nehéz letörölni?


A lakat nekem is sokkal jobban tetszik, ha nem figyeg ott, hanem egy normális zárbetét van benne. :)


Közben találtam egy zártabb típust is. Szerinted melyik a jobb, ez a zártabb, vagy a múltkori ketreces fazon?


[link]

2019. márc. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!