Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért támasztanak igényeket a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért támasztanak igényeket a nők még szex kapcsolatnál is?

Figyelt kérdés
Olyanokat amik nem a fizikai megjelenésre, higeniára vonatkozik. Miért kell akkor is sikeresnek lenni és mindenbe megfelelni, ha csak szexelni akarnak néha ? Semmi mást !

2019. júl. 3. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert akárkivel nem szexelnek.
2019. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%

Mert sok az agyalágyult. Nem rád akar élvezni, hanem hogy el tudja mondani hogy a minap egy 4 diplomással dugott akinek 4 nyelvvizsgája van!

Menősködni akar, felvágni, hogy ő ilyennek is kellett. Hatalmas az egójuk, nagyon soknak!

2019. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert vonzódniuk kell az illetőhöz. Van, aki a sikeres pasikhoz vonzódik. Én az intelligens pasikhoz vonzódom, szeretek beszélgetni előtte, utána. Buta emberrel nincs értelme semmit csinálni.
2019. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A vonzalom nem ilyen dolgokon alapszik! Rohadtul.

Lehet valaki kértészmérnőkként vagy kovácsként is vonzó, lehet valaki ügyvédként is taszító!

2019. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De még akkor is ha 100%-így csak és kizárólag havi 1-2 szexről lett volna szó?
2019. júl. 3. 17:20
 6/17 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Ezerszer elfogadhatóbb, ha igényeid vannak azokkal az emberekkel kapcsolatban, akiket a saját akaratodból a saját életedbe engedsz, mintha felháborodástól prüszkölve formálnál jogot a masik idejére, energiájára, és testére (mert erről van szó, erre megy ki a játék).


Nem mindenki akarja hogy a szexpartnere ambíciózus, intelligens, vagy akár életképes legyen, de annak, aki akarja, joga van hozzá.

2019. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális kultúrája csak intelligens embernek van.
2019. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#6 én nem a jogát vontam kétségbe hanem az okát nem értem. Egyértelmű hogy minden nőnek megvan a joga hogy azzal legyen akivel akar és azt csináljon amit akar!

Azt nem értem hogy miért támasztanak olyan igényeket amiknek nincs közvetlen kapcsolata a szexhez.

2019. júl. 3. 17:28
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Nő vagyok, nem értem én a mostani szexkapcsolatomban sem várok el semmit a másik féltől, tudom milyen volt az élete eddig, meg most és valószínűleg ilyen lesz ezután is. Nem példamutató életét él, de ez nem is érdekel, nem azért szexelek bárkivel mert diplomata :D Hagyjuk már lányok, itt nem arról van szó, hogy bárkivel összefekszem, de őszintén melyikőtök volt olyan hogy egy jó szex után pl. már nem volt több alkalom mert az illető nem felel meg pár ilyen hülyeségnek?
2019. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan milyen igenyeket tamasztott a hölgy, áruld már el 😄
2019. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!