Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bdsm dolgokat hol lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bdsm dolgokat hol lehet tanulni, gyakorolni?

Figyelt kérdés
Van egy csomó dolog ami videón izgat és szivesen csinálnám, gyakorolnám, de ilyenekre nem lehet lanyt találni. Főleg ha csak az ágyban viselkednék "dominansan, szadistán az életben nem ! Az ilyen társkeresők mind kamuk. 36/f

2019. júl. 4. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Mutatsz egy videot, ami bejön?

32/N

2019. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem lehet lányt találni???

a legtöbb lány csak az ágyban vágyik erre

smpixie nem kamu, volt onnan pár partnerem


engem a DS ág vonz, életvitel szinten akár, erre jóval nehezebb megfelelő partnert találni, mint az ágyban való durvulásra, abból sajnos olyat is találtam aki nekem NAGYON sok volt


26F

2019. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

??? :D Kábé, 5ből 4 európai lány odavan a BDSM dolgokért, ha nem több. Egész tini kortól huszonéves lányokig. Én nem tudom te hol élsz... :D


30/F

2019. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!