Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sárga és tiszta vízes pisi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sárga és tiszta vízes pisi észrevételeim orgazmus után, mitől?

Figyelt kérdés

Lehet baromság de mindig is érdekelt de sosem tesztelt, és most úgy döntöttem tesztelem.


1 napot rá szántam, hogy teszteljem a 2 pisi közti különbséget orgazmusok után és alapból.


2db 1literes korsót választottam ki és beléjük pisiltem egész nap.


Amikor reggel és napközben pisilek citrom sárga enyhén sötétebb színű a pisim.

Egész nap 2x pisiltem magamtól 4dl körül


A nap második felétől kb. 14 órától 60 percenként maszturbáltam orgazmusig.

Kb. 30 percenként kellett pisilnem.

Csak a mai nap 7x élveztem el és 7x mentem pisilni.


Az 1literes korsó 2dl híján megtelt.


A külömbség:


A sima pisi: Citrom sárga

Orgazmus utáni pisi: egyre tisztább lett és a 2.-tól kezdve olyan tiszta mintha szűrt víz lett volna. (Tisztább mint a csap víz)


Miért van ez a jelenség?



2019. júl. 5. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
First World problem.
2019. júl. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert nemi izgalom hatására aktivizálódik a vizeletkiválasztás is, és hidratálttab és több vizeletet pisilsz ki ilyenkor, ami ezáltal színtelenebb, szagtalanabb.
2019. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

És a szexelés közvetlen előtti, és utáni pisilésnek még az ize is finom, édeskés. Én imádom, rendszeresen szoktam magamra, magamba engedni egy lánytól.

De ő is akarja, sokszor a szájába, miközben belekeményedek.

2019. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!