Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha pisilés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha pisilés közben orgazmusom van?

Figyelt kérdés
Mindig. Minden egyes alkalommal amikor pisilni megyek orgazmusom lesz. Ez nem vicc szóval légyszi komoly válaszokat. Ez valami betegség?! Lany vagyok

2018. máj. 2. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Napi 8 liter tea a megoldás.

Vagy csak örülj az érdekes tulajdonságodnak.

2018. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Olyan nőm már volt aki orgazmus közben bepisilt, de olyan még nem aki pisilés közben elélvez.

Örülj neki, élvezd. Nem hiszem hogy betegség, szerintem valami pszicés és fiziológiai ok együttesen.

Nem rajongok a pisi-szexért de téged szívesen pisiltetnélek.

2018. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 swagolasz ***** válasza:
100%
Pisilj sokat :D
2018. máj. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Hááát, örülj neki.

Sztem a psik 60-70%-a ezt nagyon fogja értékelni, főleg ha őszinte rajongással közeledik (mint én szoktam) és engeded hogy részese legyen ezeknek az élményeidnek.

(de jó is lenne)

2018. máj. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az csak hasonlit az orgazmushoz.Nekem is van néha hasonló ha màr nagyon kell pisilni és közben ràadàsul " olyan" dolgokra gondolok...
2018. máj. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne maszturbálj pisilés közben!;)

Komolyra véve, nekem is van olyan hogy nagyon kell pisilnem és ha közben "olyan" dolgokra gondolok az rohadt jó érzés!

2018. máj. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyat már hallottam, hogy orgazmus közben pisilése van de pisilés közben orgazmus???? Ilyet még nem :)
2018. máj. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te lennél nekem a kánaán... imádom a "pisis" játékokat, így meg non plus ultra. Bocs, de szerintem élvezd ki...
2018. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

ezzel dokihoz kell menned


maszturbálásnál is ilyen gyorsan jön?

2018. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Ez rendellenesség. Menj orvoshoz!


Kipróbálnám a dolgot, de lehet hogy hamar rájönnék hogy inkább átok mint áldás.


Neked ez problémát okoz? Mert ha az ég-világon semmi problémád nincs vele akkor nem szorul további intézkedésre. :)

35F

2018. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!