Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Hölgyek ti mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Hölgyek ti mikor mentek bele egy szex kalandba? Mikor határozzátok el magatokat hogy oda adjátok magatokat az adott srácnak vagy férfinak? Mi kell ahhoz hogy ez összejöjjön? 23/F

Figyelt kérdés
Még soha nem volt részem ilyenbe. És most igy 23 évesen azt érzem hogy nem is fog összejönni... olyan mintha visszataszitó lennék minden lánynak/nőnek.. voltak kisebb probálkozások de nem lett több belőle ! Régen nem érdekelt és nem is foglalkoztam vele de most már egyre jobban az érzem hogy velem van a baj !! És sajnos ez kihat a lelki állapotomra !! Ideges vagyok és egyre jobban feszült !! Szeretnék megszabadulni ettől a vágytól...
2019. júl. 6. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz, senki nem vonzódik egy érzelmi katyvaszhoz...
2019. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én az alapján választok kihez vonzodom szexualisan. Ennyi.:D ebben nincs semmi tobb
2019. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából engem akkor szoktak helyben magukévá tenni a nők, amikor egy buli közepén a Koróban vagy a Moriban megvillantom az 1999-es, eredeti Yu-Gi-Oh kártyagyűjteményemet és megyek vele kettő kört, csak hogy lássák mi a helyzet.


Ilyenkor rögtön nedves lesz mindenki és szinte úgy kell könyörögnöm mindenki hosszú, fekete/szőke hajú párducnak hogy "Légyszi, ne itt mindenki előtt...", szóval igen, nem sokon múlik ez kérdező.


Csak határozottnak kell lenni.


(Ugyanitt csemegepaprika eladó, sziasztok)

2019. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha vonzódom hozzá. De remélhetőleg soha többet nem lesz ilyenbe részem. Privire nem válaszolok
2019. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#1 figyej már ! Nem tudom fiu vagy e vagy lány de nem is érdekel ! Attol hogy a problémámat írtam le még nem gondololom azt hogy neked bármi beleszólásod is van vadidegneként hogy pszihologushoz kéne menjek... hogy jössz te ehhez? Ha arra gondolsz hogy depis vagyok hát rosszul hiszed ! Attol hogy nyomja az ember lelkét egy két dolog amivel nem tud mit kezdeni még lehet vidám és pozitív !! Ezt nem mutatom senki elött ! Máskülönben még nem állna szóba velem egy csaj se ! ezt nem mindenki tudja kezelni inkább azt küld pszihologushoz ! "Te érzelmi katyvasz" Inkább nem is pazaroltam volna a helyedbe az időmet ilyen baromság leírására.. egyből ítélsz ! Akkor legalabb üzenetbe megkérdezhetted volna vagy adhattál volna tanácsokat hogy mit kéne és hogyan ahelyett hogy ilyen szánalmas kommentet írtál.. szép napot !!
2019. júl. 6. 11:24
 6/14 A kérdező kommentje:
Határozottság?? Tudod hányszor voltam határozott ilyen helyzetbe ha épp akartam egy csajjal.... még utaltam is rá "finoman" érintőlegesen... és mèg igy se ! Igazábol most hogy kirtam magambol ezt a dolgot lassan rájövök hogy felesleges ezen idegbajoskodni... túl rövid az élet !! De azért még mindig bennem lesz ez a nagy kérdés hogy MIÉRT??? Párkapcsolatom sem volt soha de ez már másik téma...
2019. júl. 6. 11:38
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha vonzódom a pasihoz, és látom rajta h nem sieti el a dolgot.

De m~g sok más dolog függvénye. H viselkedik velem a pasi, milyen a humora, egyezik e a szexben való igényünk stb..

2019. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom túl jó csajokhoz mész oda. 25 vagyok és volt már egy rakás kalandom, de amíg fiatalabb voltam, én mentem a kevésbé szép lányokra, akik sokkal kevesebb figyelmet kapnak és minden kis bók meg gesztus nagyobb hatással van rájuk. Persze majd mondják itt, hogy nem, meg bla bla de így van, őket könnyebb rávenni egy kis kalandra. Ha el tudod hitetni a lányokkal, hogy amit tőled kapnak az megéri nekik, akkor szexelni fognak veled. Ennyi a történet. Türelem kell hozzá és ha látod, hogy egy lány zsák utca akkor hagyjad, mert időpocsékolás.


Én annó bárokba jártam, meg romkocsmákba, ahova mentek baráti társaságok. Ott kinéztem, hogy ki a legkevésbé népszerű, és általában ahhoz mentem oda. Egy idő után meg sokkal egyszerűbb lett, tudtam mi válik be, mi nem és próbálkoztam jobb csajoknál is, de a jobb csajokat MINDENKI próbálja megdugni, tehát náluk nem igazán van értelme próbálkozni.

2019. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 És mikor következik be az a pillanat amikor már te is akarod?
2019. júl. 6. 12:58
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 már probálkoztam a nem túl szép lányoknál... de semmi.. mindendesetre köszi hogy leirtad a tapasztalataidat és hogy ezt megosztottad velem meg mindenkivel.. igazábol nem tudom mi lesz.. majd alakul ... talán...
2019. júl. 6. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!