Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Hölgyek ti mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Hölgyek ti mikor mentek bele egy szex kalandba? Mikor határozzátok el magatokat hogy oda adjátok magatokat az adott srácnak vagy férfinak? Mi kell ahhoz hogy ez összejöjjön? 23/F

Figyelt kérdés
Még soha nem volt részem ilyenbe. És most igy 23 évesen azt érzem hogy nem is fog összejönni... olyan mintha visszataszitó lennék minden lánynak/nőnek.. voltak kisebb probálkozások de nem lett több belőle ! Régen nem érdekelt és nem is foglalkoztam vele de most már egyre jobban az érzem hogy velem van a baj !! És sajnos ez kihat a lelki állapotomra !! Ideges vagyok és egyre jobban feszült !! Szeretnék megszabadulni ettől a vágytól...
2019. júl. 6. 11:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mindenkihez szóla aki eddig hozzá szólt: Gondolom olyan nem lehet hogy simán oda megyek egy lányhoz és mondom neki hogy gyere szexejünk?? persze ha látom hogy bevállalos!
2019. júl. 6. 13:07
 12/14 anonim ***** válasza:

25éves voltam, egy szingli anyukával sikerült elveszíteni, akinek volt barátja..


Azelőtt 1 éve elég erős depresszióm volt, egyedül ültem otthon, céltalanság, semmi társaságba járás, aztán lett munkám, emiatt belül jobban éreztem magam, futottam, mentem mindenhova ami valamelyest az érdeklődésemhez kapcsolódik (krav maga, yoga, csoportos futás stb..) kb volt napi 1 órám magamra, akkor kb fél évig úgy éreztem magam mint 1 isten..akkor történt, úgy nézett rám a nő mint ahogy előtte már rég nem néztek rám, csak azt nézte mit szeretnék kb mint egy szolga, kicsit furcsa is volt


de egy idő után rájöttem, hogy ez csak egy erőltetett menet, játék, emelett egyre belele fordulóbb lettem, stresszesebb munka miatt, rájöttem, hogy nem olyan az életem amilyen irányba akarom hogy menjen, úgy hogy lezártam a dolgot


Azóta visszavettem és inkább elkezdtem fókuszálni magamra, persze a magány beüt rendesen, sokat vagyok egyedül, de ez van


A vágytól akkor fogsz megszabadulni amikor lesz sikerélményed, sikerélményed pedig csak úgy lesz, ha elkezdesz olyan dolgokat csinálni amiket magam miatt szeretsz, de lehetőséget teremt az ismerkedésre, csoportos sport ezért jó pl

2019. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A lánynak érzelmileg biztonságban kell éreznie magát melletted, ha ezt nem tudod megteremteni neki, akkor feletsd el addig amig képes leszel, ezt megelőzi az, hogy magaddal vagy biztonságban, belül békére lelsz


Vágom, rohatt nehéz, amikor látod, hogy másnak jobban megy

2019. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13 EZT JÓL ÍRTAD !!!!! FŐLEG AZ UTOLSÓ MONDATOD !!!
2019. aug. 25. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!