Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondjak nagyon szexehesn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjak nagyon szexehesnek a középkorú nőket?

Figyelt kérdés
Sokszor látom hogy a középkorú hölgyek ehesek a fiatalokra. A munkambol adodoan sok ilyen koru holgy kollegam van, (en 27 eves ferfi vagyok) de mindenki eliteli a dolgot, amikor kotetlenul beszélgetünk a temarol.
2019. júl. 6. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre a válasz:

Mert valóban azok!

2019. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En is szexeltem mar 40 feletti novel. Nem egyyel. Most fuzom a kovetkezot. Legalabb 10 ev korkulonbseg volt kozten es a negyvenes noim kozott
2019. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is érdekel, mi a munkád kérdező? :D
2019. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem embere válogatja. Nem érdemes bekatekorizálni , van akire illik másokra meg nem.
2019. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem függ össze a két dolog amit összekapcsoltál.


Először is, ez a "szexéhes" kifejezés, eg alapvetően a szexközpontúság, szexuális szokások,étvágy alapján való rangsorolás a férfiak sajátja, nem a nőké. Úgyhogy ne is

várd , hogy egy nő "szexéhes szexistennő macának" fogja magát titulálni.


Aztán alapvetően a szexuális igények kezelése is másként él a te fejedben mint a nőkében. A férfiak bárkivel bármennyit szexelnének pusztán testi alapon, a szex élvezete céljából. A nők inkàbb a minőséget kötnék össze a mennyiséggel is. Vagyis inkàbb egy figyelmes , romantikus férfival szexelnének egy gyertyafényes vacsora és egy erotikus masszás után.


Illetve a férfiak kötetlenül beszélgetnek akármiről, a nők kicsit szemérmesebbek, büszkébbek, nem fogják nyiltan kimobdani hogy "arról álmodtam hogy 2 kigyúrt 25 éves olasz macsó egymàs után kinyalt egy tengerparton"...



Rövidre fogva: Azt talán elítélik hogy ha valaki ösztönlényként fűnek-fának szétteszi a lábát, mivel ez tényleg igénytelen dolog.


De ez nem zárja ki azt hogy ha megismerkedsz egyikükkel,és "fellobban a szikra" , ne tépne szét az ágyban.

2019. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!