Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szűz (! ) barátnőm intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz (! ) barátnőm intim masszőrhöz akar menni! Hogy beszélhetném le erről?

Figyelt kérdés

Nekem az ilyen már eleve rosszul kezdődik...Hiába mondom neki, hogy ilyen helyek nem csak a masszázsról szólnak, ő azt hiszi, hogy kicsit se "megcirógatják" a külső nem szerveit, ennyi az egész. Valami yoni masszázs vagy mi ennek a tisztességes neve. Tudtommal ott a hüvelyét is masszírozzák. Nekem meg feláll a szőr a hátamon már a gondolattól is, hogy más férfi hozzáér rajtam kívül.


Mit csináljak? Tanácstalan vagyok, nekem még sima masszőrrel sem volt dolgom sosem.



2019. júl. 6. 20:41
1 2
 11/15 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Engem iszonyatosan zavarna, ha nem velem akarna lenni, és magát velem maszíroztatni, hanem idegennel. Ezt el kellene mondani neki. Ezt kicsit megcsalásnak érezném.
2019. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy odaengedd, mert legjobb esetben is utána csalódás lesz neki, hogy Te nem tudod neki ugyanígy megadni az élvezetet.
2019. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
15%
Akit érdekel a dolog, az írjon bátran. Pénzvisszafizetési garanciát vállalok
2019. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

13-as nem kell ezt ennyire túlgondolni... Én ingyen is vállalom... :D


Egyébként kérdező ezt te is meg tudod csinálni vele, hidd el nem rossz dolog az ilyen masszázs. :) Egyébként lehet, hogy pont azért éredkli ennyire, mert még nem volt orgazmusa és reméli, hogy ott lesz. Azért az ilyen jellegű videók is elég hangulatosak és szerintem a nőknek nagyon is tetszenek. :)


Ha erre kerülne a sor nálatok és javaslom a szőlőmagolajat, ph semleges és tele van a bőr számára egészséges anyagokkal /egyébként salátákhoz és sütéshez is sokkal egészségesebb, mint egy sima étolaj, és nem ég meg olyan könnyen, mint az olivaolaj :)/

30/F

2019. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%

Dobnám ki a pics..ába!

Azért legyél már férfi a jóisten áldjon meg.

Ez kb beleegyezett megcsalásnak számít.


Ha meg nyílt kapcsolatot akar, akkor nyugodtan próbáld ki más lányokkal. Hülye az ilyen.

2019. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!