Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit szólnátok ha a szûznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a szûznek hitt barátnôtökrôl kiderülne szex közben, hogy nem az?

Figyelt kérdés

A kérdés rólam szól. Van egy barátom. A kapcsolatunk elején azt mondtam neki, hogy szûz vagyok, mert ô szûz barátnôre vágyott.

Jövô hét végére tervezzük az elsôt. Arra gondolam, hogy megpróbálom eljátszani, hogy fáj, és, hogy tényleg szûz vagyok. Tudom nagyon rossz hazugságra építeni egy kapcsolatot, de most muszáj. Meg is rendeltem mûvért,hogy tutira elhiggye majd.

De tegyük fel, hogy nem sikerül... Ti szakítanátok ezért? Vagy mit szólnátok? Észre lehet venni, hogy egy lány szûz vagy sem?


Esetleg nyilvánosan írjatok véleményt és ne priviben. Perverzek kíméljenek...



2019. júl. 7. 01:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Ezigen, gyönyörű kapcsolat:D
2019. júl. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
9# csak egy pasim volt elôtte
2019. júl. 7. 22:05
 13/14 anonim ***** válasza:
Én otthagyám, mert hazudott. Ne tetézd tovább a hazugságot, hanem valld be neki, hogy már nem vagy az, és azt is mondd el, hányan voltak előtte. Aztán lesz, ami lesz.Inkább ne is feküdj le vele jó sokáig, de előtte mondd el az igazat, utána meg azt,hogy te megválogatod, kivel fekszel le, és ne is feküdjél le vele túl hamar. Egy-két hónapot várjatok,hogy tényleg téged akar-e.Ezalatt megismerhet jobban, és kiderül, úgy is tetszel-e, hogy nem vagy szűz.
2019. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyrészt szánalmas, másrészt ezzel a művérrel fogsz lebukni és egyébként sem kell, hogy a szüzesség elvesztése vérrel járjon. Hanyagold, inkább csak visítozz, hogy fáj.
2019. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!