Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők és lányok, anyámtól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők és lányok, anyámtól kezdve a lány barátomig, miért hiszik azt, hogy én bármelyik pillanatban kaphatnék nőt? Folyt.

Figyelt kérdés
10 éve nem volt semmilyen kapcsolatom nővel, legalábbis ingyen nem, és hiába magyarázom a nőknek az okát, nem úgy tűnik, hogy értenék. Miközben ha egy másik férfi érdeklődik, ő azonnal megérti. Esetleg pontosítás képpen feltesz pár kérdést, olyanokat, h járok-e olyan helyekre, ahol jó csajokat lehet felszedni, meg h miért nem dugom végig azokat az elhízott elhanyagolt és kiéhezett nőket, akikbe lépten nyomon beleakad az ember, és csak el kell hitetni velük, h komolyak a szándékaim... Erre mikor azt felelem, h nem járok sehova, és nem gerjedek a fent említett típusú nőkre egyáltalán, valamint átverni sem akarom őket, a legmélyebb értéssel bólintanak, és azt mondják: Hát akkor biza neked a zsebedbe kell nyúlnod, mert ingyen, erőfeszítés nélkül jó p.nát nem találsz.

2019. júl. 7. 06:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha te arra vársz hogy más mondja meg neked , hogy csajozz akkor sose leszel ember.

Állj ki magadért, ne legyél ilyen töketlen.

2019. júl. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"

Ha te arra vársz hogy más mondja meg neked , hogy csajozz akkor sose leszel ember.


Állj ki magadért, ne legyél ilyen töketlen."


Olvasd el még egyszer a kérdést.

2019. júl. 7. 06:12
 3/10 xKakashix ***** válasza:
hát figyelj ha nem próbálkozol, akkor nem is fogsz jó p*nát találni, csak úgy váratlanul nem fog az öledbe hullani :D a jó nőkért hajtani kell, ha lusta vagy akkor az a legegyszerűbb ha belenyúlsz a zsebedbe...
2019. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"ja és a kérdésre válaszolva azért mert szeretnek és ez aranyos dolog :)"


Akkor a férfi ismerőseim nem is szeretnek? :( :D

2019. júl. 7. 09:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ennyiből már totál értem hogy miért nem volt nővel kapcsolatod már egy évtizede :D

Azt viszont én sem értem hogy ilyen jellemmel meg hozzáállással miért gondolják rólad hogy valaha is lesz "ingyen" nőd :)

2019. júl. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Én ennyiből már totál értem hogy miért nem volt nővel kapcsolatod már egy évtizede :D"


Nőként vagy férfiként?

2019. júl. 9. 07:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Nőként.
2019. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyiből már totál értem hogy miért nem volt nővel kapcsolatod már egy évtizede.

Férfiként.

2019. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bár ráhibáztatok, mert tényleg meg vagyok lőve ingyenes nőszerzés tekintetében, kicsit fura, hogy korántsem mondtam el az összes tényezőt, ami ezt egyértelműen igazolja (a kérdésben említett nőknek és férfiaknak elmondtam természetesen), ti mégis érteni vélitek a helyzetet. Mégis hogyan?
2019. júl. 9. 18:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű, egyetlen kérdésből is lejön az ember jelleme.

Persze mindenkinek rengeteg dimenziója van amibe ennyiből nem látunk bele, de az alap jellem abszolút átszivárog ennyiből.

2019. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!