Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti honnan érzitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti honnan érzitek, hogy mekkora számotokra az ideális méretű pénisz?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Onnan h tudunk különbséget tenni, mivel nincs egyforma pénisz , és számomra egy kicsivel nagyobb, vastagabb méret (16-18/5cm) nagyobb élvezetet nyújt, mint egy átlagos méretű.


L

2019. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En 16 eves koromban osszejottem egy sraccal, akinek 13 cm volt a penisze. Nem volt vele bajom, de ha nagyon nedves voltam mar nem igazan ereztem hogy bennem volt.


20 eves koromban egy olyan sraccal jottem ossze, akinek 22 cm volt. Irtora fajt vele, egyaltalan nem elveztem, folyton bokdoste a mehszajamat, minden bajom volt. Na akkor nagy predikator voltam, hogy nem a meret a lenyeg, mert a kicsivel sokkal jobb, nyugodjon meg minden fiu akinek kicsi mert csak jol kell hasznalni, nekem volt nagy merettel rendelkezo pasim es nem volt jo vele a szex, stb stb.


DE! Aztan most osszejottem nemreg egy sraccal akinek 18-19 cm koruli, es aztamindenit.... Imadom. Es sokkal jobb mint a legelso baratome, de itt sajnos raeszmeltem hogy tok mindegy, hogy hogy hasznaljuk, azert a meret is szamit egy picit. De ez szerintem egyenfuggo, lehet mas a helyemben mar a 22 cm-esert is odalett volna. Nekem az sok volt.


Amugy onnan ereztem hogy nekem ez az idealis, hogy meg lankado allapotban is elvezem ha bennem van. A legelso baratom akinek 13 cm volt ha elkezdett lankadni, es meg csuszott is, akkor mar nem igazan ereztem. Szerintem minden lany tudja azt a beteljesult erzest mikor egy fiu beteszi neki es szinte megorul annyira jo :D es erzi, hogy tokeletes. Nekem a 3 pasim kozul a 18 cm-esnel volt ilyen.


25/L

2019. júl. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg a csajok push -up melltartót hordanak,hordhatnak, ne beszéljünk már a farokméretről.
2019. júl. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Push up melltartót ne keverjük ide sztem :D mert nem egy nő melleitől élvezkedsz, meg nem attól függ, hogy fizikailag mennyire "esik jól" a szex, hogy a lánynak mekkora a melle.
2019. júl. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom nem minden lánynak ugyanolyan a hüvelye. Nekem 14 centis és voltam olyan lánnyal is, akiben harangozni tudtam, de olyannal is, akinek tök szűk volt. Na most akkor melyik a jó méret, a 14, vagy a 20?

Ha nekem szűk volt, akkor a 20 centis fiú mit kezd vele?

Gondolom az a lány, akinek tág volt, ő meg úgy gondolta, hogy nekem nem valami nagy, tehát neki kicsi voltam.

Amúgy tök baromság ez az egész, ha nem jó a szex, akkor nem kell eröltetni, ezért nem is értem, hogy a mai világban hogyan lehetnek még olyan emberek, akik csak házasság után csinálják. És ha akkor derül ki, hogy túl kevés vagyok neki, vagy túl nagy van nekem, vagy béna vagyok, vagy mit tudom én...

7 éve élek egy lánnyal és igen én tövig be tudom neki dugni, eddig egyetlen egyszer volt, hogy nem sikerült elélveznie, akkor is én mentem el túl hamar, mikor egy hónapig nem szexelhettünk, mert műtötték.

2019. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!