Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megdugnám a volt tanárnőm!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdugnám a volt tanárnőm!?

Figyelt kérdés
Van egy volt tanárnőm, aki nekem nagyon bejön. Szinte már családtag nálunk, tök jókat elbeszélgettem vele és tegezhetem is. Kb. 35 éves. Elegem van hogy csak recskázok rá, hogyan érjem el, hogy több legyen köztünk? És nektek volt már szexi tanárnőtök?

2019. júl. 8. 08:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Az nem jutott eszedbe, hogy udvarolj neki kicsit? Milyen jól áll neki a ruha. Milyen csinos, vonzó. Ilyenek.
2019. júl. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Kezdésnek ha udvarolsz, bókolsz az jó. Utána ha látod h ezektől zavarba jön akkor jöhet 1-2 kisebb érintés. Utána esetleg ha jó a viszonyotok elmondhatod neki h azt álmodtad h egy vad, és szenvedélyes éjszakát töltöttetek együtt, és elmeséled neki a részleteket. Ha már elültetted a fejében a gondolatot h milyen lenne ha.. akkor már csak a nőn múllik, h akarja e vagy sem.


L

2019. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Beszélgetni nem tudsz?
2019. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Esetleg van saját élményetek ezzel kapcsolatban?
2019. júl. 8. 08:56
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

#1 vagyok.

A férjem Ipariban akkor még 17 évesen a magyar tanárnőjét(40).

Velem(14) a volt töri tanár(36) bankett után.

2019. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Hívd el egy táncos helyre! Ez is már kicsit tolakodás, neki cinkes lenne 10+ évvel fiatalabb sráccal ilyen helyen mutatkozni, de ebből egyértelműen veszi a lapot, hogy mit akarsz tőle. Aztán ki tudja, mihez lesz kedve... Egy próbát megér!
2019. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ma elhívom és majd írok, mi lett ;)
2019. júl. 8. 09:19
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Én nem hívnám el, tanárként erre tuti nemet mond, és az sem biztos,hogy veszi a lapot annyira,hogy arra alapozva tudj továbbhaladni az ügyben.


Bókolj, mesélj, ahogy egy korábbi hozzászóló is írta, aztán figyeld a hatást, és ha nem húz le rögtön akkor haladj tovább és legyél merészebb.

2019. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Légy udvarias, de ne legyen a megszólítás túl direkt, inkább virágnyelven fogalmazd meg. Pl ha vacsiztok, feltehetsz valami gasztronómiai kérdést is.: "Tanárnő, maga is le szokta húzni a bőrt a virsliről?"
2019. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Semmi szemtelen kétértelműség, férfias nyíltsággal hívd el táncolni ide:

[link]


Nem valószínű, hogy igent mond, de azért készülj:

[link]

2019. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!