Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az atlagos penisz 15cm, es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az atlagos penisz 15cm, es mondjak nem kell nagy, de melyik az a fiu, akinek nagyobb es orulne, ha kissebb lenne?

Figyelt kérdés
Akár 1cm-rel is,mert az atlag 15.

2019. júl. 9. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem 100-ból ilyen van 2-5 aki örülne ha kisebb lenne!
2019. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akinek 17,,es az mondaná,barcsak kissebb lenne??
2019. júl. 9. 13:43
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

17nél miért akarnàl kisebbet ember?😃

A nők se szeretik ha kicsi!

Inkább legyen nagy és vastag, nem fognak elutasítani hidd el!

2019. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Nekem 19 és ez így pont jó. Soha nem volt rá panasz
2019. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
nekem 17 és néha amikor megszakadt a szex, mert túl erősen nyomtam meg, vagy túl keményen és megsértettem párom méhszáját, akkor úgy voltam, hogy bőven elég lenne 16 is, mert már ott nem oszt, nem szoroz a különbség, de legalább nincs olyan, hogy abba marad a szex fájdalom miatt. Az gáz
2019. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Én ismerek olyat aki örülne.
2019. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Magyar átlag 16-18 cm. 15 cm a nyomiknak van! Csak nyugtatjak őket a hamis statisztikákkal.
2019. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Sokkal több olyan férfi van, aki kisebbet szeretne, mint gondolnád. Alapvetően a hüvely átlagos hossza 10-12 cm, ami persze képes az aktus közben szexuális izgalmi állapot hatására meghosszabbodni egy picit. Lényegében elmondható, hogy a hüvely képes tökéletesen alkalmazkodni a legtöbb péniszmérethez (eltekintve az extremitásoktól). Ha ebből indulunk ki, akkor nem átlagokat fogunk számolgatni, hanem azt, hogy mennyi az ideális méret. Az ideális méret egyébként 13-15cm, mivel ez nem okoz fájdalmat és felszabadultabban képes élvezni a szexet mindkét fél. Azok, akik azon vannak fennakadva, hogy miért nem hosszabb a péniszük, pont ezt a tényt nem veszik figyelembe. A többi már csak maximum látványra jobb (megjegyzem, a nők nagyobbik hányadát pont nem a látvány, hanem az érzés érdekli). Azoknál, akiket a természet kicsit bővebben látott el, gyakori probléma az, amit már fentebb írtak. Könnyebb nagyobb mérettel fájdalmat okozni, ráadásul több előjátékot igyénel az aktus, általánosságban véve macerásabb és sokkal nagyobb odafigyelést igényel. Aki már élt át ilyet, és tényleg fontos számára, hogy mit érez a barátnője/párja, az nyilván gondolta már azt, hogy jobb lenne egy picit kisebb.
2019. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17 cm/5cm, és soha nem éreztem azt, hogy bárcsak kisebb lenne. Elfogadnék pár centivel nagyobbat, már csak kíváncsiságból is.
2019. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szetimtem a tudomanyos magyaraztok mondjk a huvely kicsi,meg elol vannak az idegegzodesek stb.de az ltebem egy no olyan sracot akinek 13 cm,,nemigazan fog kedvelni,,vagy naggon rita esetben
2019. júl. 9. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!