Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják itt, hogy...

Miért mondják itt, hogy nagyon vékony vagyok, amikor valóságban nagyobb hájrétegek vannak rajtam? 25N

Figyelt kérdés

kb 173cm magas vagyok emellé 56-57kg.Ez BMI 19 ergo normál. A testemen rengeteg háj van,ha leülök fodrozódik a háj,a combomon be lehet csípni egy 5 cm vastag hájréteget. A karomon is van.

Emellé az izomzatom elég gyenge,hiszen ülő munkát végzek,tanulok,magam látom el,örülök ha élek és néha le tudom tenni a seggem az ágyre. Nincs semmi időm mozogni azon kívül,hogy futok a villamos után ,lehetőségem sincs kondizni pedig még meg is oldanám éjjel de olyan drága itt a belvárosban..,az albérletben a szobám oylan kicsi hogy alkalmatlan bármilyen sportra maximum az egy helyben végezhető dolgokra.


A kérdés az,hogy gyakorin ezt a súlyt látva mindenki elhord mindenféle anorexiásnak,holott még vékony se vagyok ,inkább átlagos sok hájjal. AMikor másnak ezt írom,hogy 170 cm 60 x kilóval már biztos van feleslege mindenki leordít,hogy mit képzelek..


2019. ápr. 12. 09:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Ez alkati dolog, másokon 70 kiló se látszik. Te ilyen vagy, de akik szeretnek ilyennek szeretnek.
2019. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
csak azt hiszed,hogy nem látszikxd
2019. ápr. 12. 09:40
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
Ha privátban mutatok egy képet, megmondod, hogy szerinted hány kiló látszik? :D
2019. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Löttyedt lehetsz, de biztosan vékony vagy. Valószínűleg nem hájas vagy, csak nem feszes a bőröd. Kicsit rákattantál a dologra, úgyhogy szerintem már nem látod magad reálisan.
2019. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
3, persze ,de írj mellé cm és kort is. megmondom :) ja és ne takarja ruha tested :D
2019. ápr. 12. 10:14
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Ezt hívják skinnyfat-nek.

Vagyis vékony vagy, de a testzsírszázalékod magas, az izom meg kevés.

2019. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Lehetsz skinny fat ekkora súllyal is. Éjszaka ne sportolj, munka és tanulás mellett nagyon fontos, hogy eleget aludj. Ha hétvégén több szabadidőd van, akkor iktass be valamilyen mozgást. Szerintem kis szobában is megoldható pl. súlyzózás kézi súlyzókkal, guggolás, kitörés, törzsfordítás és hajlítás, az ágyon fekve (hanyatt, hason, oldalt) végezhetsz lábemeléseket, hasprést, hátizomerősítő gyakorlatokat is. Ha csak 10 perc fér bele, az is jobb a semminél, de lehet, hogy munka után, otthoni tanulás előtt naponta vagy 2 naponta 30 percet is rá tudnál áldozni, ha nagyon akarnád. Ha erősíted a testedet, a tanulás is jobban fog menni, és a sok ülés káros hatásait is ellensúlyozod, a gerincednek jót fog tenni egy kis torna.

Az, hogy ülve nem sima a hasad (kb. senkinek se az), és 5 centi "hájat" össze tudsz csípni a combodon, nem jelenti azt, hogy rengeteg hájad van. A combizmodat feszítsd meg (mondjuk állva derékszögben hajlított lábbal az első combizmot, hátra emelve a lábat a hátsó combizmot), úgy mennyit tudsz megfogni? Fogadjunk, hogy így nincs 5 centi. A derékbőséged mekkora?

2019. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
A 19 nem normál, hanem sovány, ki van zárva, hogy 5 centi megfogható hájréteged legyen, annyi még rajtam sincs, pedig én tényleg kifejezetten hájas vagyok. Amit megfogsz, az bőr. Tegyél fel fej nélküli képet. Utálod magad és a helyzeted a kicsi szobáddal, sok feladatoddal és kevés pénzeddel, ez a te bajod. Járj szórakozni a barátaiddal, kirándulni, futni ingyen.
2019. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Drága nézz már utána 19 NORMÁL. Nem nem sovány :))

Kereshetsz 1000 bmi kalkulátort mind ezt írja, 19 normál..Nem utálom a helyzetem lol,nyilván stresszes ezaz időszak államvizsga előtt,de miért utálnám? Te utláod amikor van dolog vagy mi?

Előző elég bonyolultan írtad le,derékszög,állás előre ,hátra emelt láb :DD nem tudom fekve hátra emeltem a lábam és a belső combomon ugyanúgy meg tudom fogni.A többi részén feszül.Derék bőséggel mindig bajban vagyok sose tudom hova tegyem most pontosan azt a mérőszalagot.A legkisebb részen nézve 64,65 66 mértem kiengedett hassal és egyebekkl.

2019. ápr. 12. 11:46
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
Hát, akárhogy nézem, ez itt sovány. [link]
2019. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!