Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire számít cikinek, ha a férfi pár perc alatt elélvez?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 12:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lidokain a neve a kenőcsnek
2019. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Előtte elégítsd ki más módon, többször. Ha annyiszor elélvezett, hogy meg sem bír mozdulni, akkor tedd be :) sőt, olyankor már azt csinálsz vele, amit akarsz :) nekem is ilyen gyorslövetű a volt pasim, de istenien kompenzálta előjátékkal :) és nem a szex miatt szakítottunk
2019. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11-es


Így, hogy leírtad a nevét, beugrott, tényleg lidokain. De én nem kenőcs formájában ismerem, hanem spray-ként. Valószínűleg a kenőcs is jó, csak valószínűleg lassabban kezd hatni, és macerásabb letörölni, hogy a hüvelybe ne jusson be.

2019. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Kiserdi válasza:
Én nem vagyok csajé, de azt olvastam hogy a nőknek is megvan a maguk fegyvere ha azt akarják, hogy egy férfi hamarább elmenjen. Valhogy úgy működik hogy jobban összeszorítják az izmaikat és ez túl izgató lehet egy férfinak. Megfelelő módszer hogy egy gyerkőcnek elvegyék az önbizalmát, utánna jöhet mondjuk a gyorslövetűnek címkézés. De lehet hogy csak rémálom.
2019. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14-es


Vannak nők akik tudják belül mozgatni az izmokat. Találkoztam olyannal, hogy mozdulatlanul feküdtünk, és olyan mozdulatokat végzett a hüvelyével, hogy percek alatt elmentem. Mintha a kezével rázta volna ki. De rossz indulatú feltételezés a nőkről, hogy ezt azért csinálná bárki is, hogy megszégyenítse a férfit. Meg bolond is lenne ezzel megfosztani magát a kielégüléstől.


Nagyon sokfélék a nők! Oda kell figyelni rájuk, sokat keresgélni, mi a jó nekik, és ebben nem a farkadé a legfőbb szerep. Nem kell azon erezni, hogy hamar elsültél.

Na bumm, majd ha kiismerted a csajt, jobban sikerül. Nem szabad elkeseredni azon, hogy túl korán mentél el, folytasd azzal, amid maradt, kezed, nyelved, segédeszközök. Farok nélkül még csak 25%-os rokkant vagy.


Van a nők között is "gyorstüzelő", aki nagyon hamar elmegy. Egyik barátnőmnek ehhez nem kellett fél perc sem. Utána csak feküdt, és hagyta, hogy addig dolgozzak rajta, amíg nekem is jó lesz. Mellesleg csak akkor jutott el a csúcsra, ha beleült, de akkor igen rövid idő alatt. Minden más pozícióban nem lehetett a csúcsra juttatni, akán órákon át foglalkozhattam az érzékeny pontjaival. Hányszor elsültem idő előtt, mire rájöttem. Adtam volna felés mentem volna el remetének? Egy frászt. Kitartóan kell próbálkozni és tanulni. Az okos nő meg segít ebben. A kérezőnek is azt mondom, dugjanak amennyit csak lehet, és figyeljenek egymásra. Ha az igyekezet mindkét részről megvan, rendbe fog jönni!


(Egyébként olyan nő is van, aki a melleit tudja mozgatni. Nem tudom hogyan csinálja, de igen látványos. Cirkuszi mutatványnak is elmenne.)

2019. júl. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nézd én nem lány vagyok, de egy haverom ugyanilyen problémával küszködik! Van egy 42 éves szép milf csaja, de az a tényleg szép szőke dög! Mivel nagyon ritkán vannak együtt, 2-3 havonta, és az is csak 1-2 perc, ezért majdnem szétmentek! Rengeteget veszekedtek! Így most az a szitu, hogy a csajszi átjön hozzánk, amíg a srác dolgozik, és elvagyunk elég sűrűn hármasban a feleségemmel! Így a csaj sem cseszteti, hogy szexeljenek már! Nekünk sem kell keresni harmadik csajt állandóan! Nálunk szerencsére szex terén ez belefér! Havernak amennyire kicsi a szex igénye, nekem annál nagyobb! 40 éves vagyok, és ha napi egy nincs, akkor igen feszült vagyok! Régebben ez durvább volt, sajnos szex függő voltam, és kezeltek is vele! Ma már nem tartom magam függőnek, csak nagy étvágyúnak! :) De ha valóban csak pár perces vagy, akkor keress segítséget, mert előbb utóbb a te csajod is félre fog tekingetni, még akkor is ha szeret! Egy nőt nem megszerezni nehéz, hanem megtartani! Sok sikert!
2019. szept. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!