Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Tényleg ilyen nagy ügy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg ilyen nagy ügy olyat megtenni az ágyban ami nektek annyira nem tetszik, de a barátnőtöknek szüksége van rá? Mert szereti azt?

Figyelt kérdés

Hiába kérem a barátomat, nem szeretné megdugni a popóm. Mégis milyen félelmei lehetnek?

Néha megkívánom és felhozom neki, de mindig azt mondja, hogy őt ez nem izgatja, meg az nem oda való.


Neki csak dugnia kell engem.. Szerintem pasi szempontból nincs olyan nagy különbség a nunim és a popóm közt, nem?

Lehet nem tetszik neki a fenekem? Az lehet, ugye?



2019. febr. 13. 20:04
1 2 3
 1/26 Bummer ***** válasza:
100%

Nem mindenki van rákattanva.

Van akit érdekel, van akit nem.

Vagy csak fél az ismeretlentől és hogy "kárt" okoz.

2019. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

sok dologban elég nagy különbség van


engem pl egy gyerekkori dolog miatt az anál jobban izgat

csináltam análisan teljesen más érzés


ha ő nem szeretné, akkor ne erőltesd, ez olyan mint amikor ti nem szeretnétek nekünk sem szabad erőltetni


F

2019. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Van pasi, aki viszolyog ettől.Miért ne lehetne? az enyém pl. havi közben nem akar d.ugni, hiába mondtam, felőlem nincs akadály. Nem szeretné, viszolyog ettől. Tiszteletben tartom.
2019. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nincs gusztusa hozzá,van ilyen.Nem kell erőltetni és ez egyáltalán nem biztos ,hogy azért van mert nem tetszik neki a feneked.

Neked is biztos van olyan,amit nem csinálnál meg neki.

2019. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Igy van. Nem mindenki van oda a popo dugasert, a masik meg kart sem akar tenni benned, meg esetleg azt sem akarja, hogy fajjon neked.
2019. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
2! Jó de az más, mert ott a lány fél tőle. De a pasi valahogy megdug, akkor már nem mindegy neki? Tisztálkodom rendesen, nem a kakimba csinálná. De tudja is, hogy tiszta vagyok és még akkor se.
2019. febr. 13. 20:08
 7/26 A kérdező kommentje:

4! Igazából nincs, én mindent megteszek neki:) Engem boldoggá tesz ha látom hogy élvezi, vagy ha tetszik amit velem csinálhat:) De ő meg ezt sem teszi meg értem:( Pedig szerintem nem olyan nagy kérés, szerinted biztos tetszem neki?

5! De nekem nem fáj! Meg nem is egy állat aki csak úgy durr bele csinálja a szexet, ha olyan volna nem kérném!

2019. febr. 13. 20:11
 8/26 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom elképzelni hogy ne tudná megteni más férfi mit megtenne ezért!!
2019. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Itt smaz a baj, hogy te nem tudod elfogadni, hogy ő nem akarja. Teljesen mindegy milyen indokból de nem.Nem a legjobb felfogás, hogy ha megdug akkor már mindegy hol.Értem én, hogy tisztálkodsz stb de ha nem szeretné akkor nem.Az mef, hogy te mindent megteszel neki te akarod is őket. Tudnád úgy 100%san élvezni ha tudos, hogy a pasid pl undorodik tőle? Ne eröltesd rá, amit nem akar forditott esetben te sem örélnél ilyen helyzetnek.
2019. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
9! Most ezzel azt akarod mondani, hogy undorító vagyok???
2019. febr. 13. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!