Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A transz-nőket (férfiból nő)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A transz-nőket (férfiból nő) ki dugja meg?

Figyelt kérdés
Bocsánat a proli kifejezésért, de ez nem fér a fejembe. Én meleg vagyok (passzív), tehát tiszta sor, hogy aktív/uni meleg pasikkal szexelek. De aki férfiból nővé operáltatja magát, neki mekkora esélye van? A heteró pasiknál nincs, azért heterók, mert nekik 99%-ban cisz-nő kell, letagadni nem lehet egy ilyen operációt, márcsak a síkosítás és egyebek miatt sem, meg aljas dolog is lenne. Mi meleg pasik olyan pasikkal szexelünk, akiknek férfiakra áll fel. De ki jut a transz nőknek? Az az 1-2 hetero férfi, akit nem zavar ez? Nekik van a legkevesebb esélyük partnert találni. Vagy hetero pasik, ti megdugnátok egy transz-nőt?

2019. júl. 10. 15:39
1 2 3
 11/25 Apivorous ***** válasza:
58%

Megleptek a válaszok. Én 100% ig hetero vagyok és kizárt, hogy kipróbálnám egy transz "nővel".

A válaszok alapján úgy tűnik, hogy bőven lehet nekik is szexuális életük.

2019. júl. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
51%
Én heteró vagyok és nincs bajom a transznőkkel. Bárki bármit is gondol róluk, vagy néz rájuk, nálam bejönne egy ilyen nő is...
2019. júl. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
42%

Én meg is dugatnám magam vele csupán kíváncsiságból a prosztata élvezés miatt meg a szerep csere is érdekelne, hogy egy nő dug.


F/ hetero

2019. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonymousreview60 ***** válasza:
35%

Én kipróbálnám, már csak kiváncsiságból is, ha már átoperáltatta magát ÉS nőnek néz ki ÉS nőként viselkedik ÉS női neve van.

39FHET

2019. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én biszex vagyok és mindig is izgattak a megtévesztésig nőnek látszó férfiak. Bár még sose volt szerencsém hozzájuk, de szívesen megdugnék egy teljesen nőnek kinéző shemale-t. Engem speciel úgy izgatna jobban, ha még meglenne a farka.
2019. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Kaposabbak mint a nok...lassan!
2019. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
És csak egy patron vagy esetleg kapcsolatot is el tudtok képzelni?
2019. aug. 19. 07:49
 18/25 anonymousreview60 ***** válasza:
60%
Ha Berencsi Eszter Barbara mértékben nőnek néz ki, és a lebukás esélye elhanyagolható, akkor kapcsolatot el tudok képzelni. Házasságot nem, mert gyerekeket szeretnék. Tudom, vannak meddő nők és örökbefogadás, de azért az esélyt meghagynám a vér szerinti gyereknek.
2019. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én pont hogy a transz nőket szeretem a legjobban. Heterónak ezáltal tudom hogy nem mondhatom magam...de én a nöket szeretem, viszont egy nő akinek pénisz van a lába között...odáig vagyok. Számomra csodálatos, nem is áradozok tovább, mert a lényeget lehet érteni. :)
2019. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
60%
Azért szerintem gusztustalan hogy melegként ennyire szűk látókörű és kirekesztő vagy a saját közösségeden belül. Kérdésre válaszolva az dugja meg őket aki akarja. Biszexek, pánszexek, akár nyitottabb gondolkodású heterók vagy melegek ha az adott transz ember is a saját nemét keresi.
2019. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!