Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A transz-nőket (férfiból nő)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A transz-nőket (férfiból nő) ki dugja meg?

Figyelt kérdés
Bocsánat a proli kifejezésért, de ez nem fér a fejembe. Én meleg vagyok (passzív), tehát tiszta sor, hogy aktív/uni meleg pasikkal szexelek. De aki férfiból nővé operáltatja magát, neki mekkora esélye van? A heteró pasiknál nincs, azért heterók, mert nekik 99%-ban cisz-nő kell, letagadni nem lehet egy ilyen operációt, márcsak a síkosítás és egyebek miatt sem, meg aljas dolog is lenne. Mi meleg pasik olyan pasikkal szexelünk, akiknek férfiakra áll fel. De ki jut a transz nőknek? Az az 1-2 hetero férfi, akit nem zavar ez? Nekik van a legkevesebb esélyük partnert találni. Vagy hetero pasik, ti megdugnátok egy transz-nőt?

2019. júl. 10. 15:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Csomó heteró van, akinek ez belefér, és csomó átműtött van, aki baromi jól néz ki (Ónódi Adél pl).


A múltkor mesélte az egyik hetero haverom, hogy három tinder randika vam lebeszélve, az egyik egy shemale, és az az legjobb nő a három közül.

2019. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonymousreview60 ***** válasza:
52%
Vagy Berencsi Eszter Barbara: [link]
2019. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha jó a személyisége simán...

Sose voltak nagyok az igényeim.

Legyen külsőre vonzó, szép tiszta és ápolt.

És legyen egy rendes személyisége amivel azonosulni tudok.

Évekkel ezelőtt erre a kérdésre azt írtam volna hogy "Fúj b+ nem"

Mára már rájöttem hogy csak boldog akarok lenni, nem számít kivel.

2023. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból heteró vagyok, egy férfival, aki férfinak is néz ki, nem tudnék lefeküdni, na de ha egy férfi át van operálva nővé, vaginával, mindennel, akkor nekem nem okozna problémát. Tudom, ezzel egyesek számára már nem számítanék heterónak, de mivel a nővé opeárlt férfinak meglenne mindaz, ami a szex esetén egy nőnél megvan, nem látom, hol itt a probléma...
2023. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Biszex dominaként igen
2023. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!