Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvezi egy férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezi egy férfi, amikor lepisilem?

Figyelt kérdés
Férfiak válaszát várom.

#pisiszex #aranyzuhany
2019. júl. 10. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

meg van a maga varázsa

engem is izgatnak a pisis dolgok, de más téren kicsit

a pontos okát nem tudom, de izgalmas, de nem mindig


F

2019. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért élvezi, de irigyellek hogy sikerült ilyen pasit kifognod. Én már egy ideje ilyet keresek, és egyszerűen nem találok
2019. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom megmagyarázni. :) Egyszerűen izgató, és kész. Egy régebbi exem fogékony volt az ilyen játékokra -és ugye én is-, és ahogy adódott, űztük. Minden formában. Ő könnyen volt, amikor ő kezdte... ő "csak" benedvesedett a végére. De amikor utána kérte, hogy én is... hát merev cerkával az nehéz feladat volt. :D

Hogy honnan indult el a dolog, nem tudom, talán ő dobta fel, én meg igent mondtam rá. Nagyon kevés dologra mondok nemet...

Mondjuk, a "sort én nyitottam", mikor a kapcsolatunk legelején előjáték során a popsiját is nyaltam. Először ledöbbent, aztán rájött, hogy ez jó, mert felizgul tőle. Talán ez után jött be a "vizes játék", mint némi pervi. Az tény, hogy ettől is mindketten nagyon fel tudtunk izgulni.

2019. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lemaradt: F/46 (#3 voltam)
2019. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az exemmel játszottunk ilyeneket, ő imádta a pisiszexet.
2019. júl. 10. 22:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Van benne valami nagyon közeli és intim. Ha nem a számba akar pisilni, akkor én is szeretem. A fene sem tudja miért, de izgató. Sajna csak egyszer volt benne részem nagyon nagyon régen. De szívesen feleleveníteném újra az élményt.

48+Ffi

2019. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
és te mit éreztél közben?
2019. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ki?
2019. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én izgalmat éreztem. Jólesett.
2019. júl. 10. 23:06
 10/13 anonim ***** válasza:

Számomra ez természetfeletti , isteni élmény!


A látvány egzotikus, extrém, kimagaslóan intim megtapasztalás amely anyatermészettel lágyan harmonizál, izgató élményt ad.


A látvány-képvilág az elsődleges érzékelés. Az izgató elemek példái: az extrém arany színe , ahogyan, kispriccel, - vagy folyik - lefolyik, vagy csepeg a punciról.


"Maga az éltető szent anyavíz" maga a forrás , az erecske , a patak, a folyó, a folyam érintkezik velem.


Fizikai elmények a részletekben fokozódnak : Áthatóan izgató az aranyforrásod friss illatának érzete levegőben. Tovább izgat, hogy hallgathatom a szökőkútad lágy és sebes csobogását látom aranysárga ragyogását . Ízét a nyelvemen : amely olykor a lágy húsleves ízvilágát idézi . A felsorolt érzékszervi behatások, felfokozott , massziv orgazmust eredményeznek.



A lepisilést izgatóvá teszi a maximalis fizikai - intim közelség megtapasztalása. A felfokozott intim élmény élvezet oka, hogy a szervezeted által teremtett szent viz forrását érzékelhetem közvetlenül maganon testközelről.


A látvány , természetfeletti , ahogy a lágy - langyos aranyforrás hozzásimul ,ahogyan folyik a bőrömre, -rámcsepeg- csorog, csurog a testemre .


Csorognak ràm a női tested által megalkotott aranysárga folyó cseppjei.


Természetfeletti és egyben mesésen izgató, felfokozó élmèny ahogyan kilövel , -kiürül az aranysárga vízforrás a testedből , közvetlenül az én testemre a bőrőmre, az arcomra , vagy szájüregemben.


Ezzel a isteni nedüvel érintkezve eggyé válhatok ezzel a "természetesen gyártott" -női - szentséges - teremtő anyavízzel.



Legáthatóbb élményt akkor kaphatunk , ha a szerelmünk ajándékoz meg bennünnket a fennséges "gyümölcsével" -mennyei nedűjével.

A legidillibb állapot az , ha mind 2 felet egyformán vonza a téma.


Élmény : ***** Hatalmas , intenzív orgazmust eredményez.



ui.: Sajnos nem találtam még olyan partnert akit ugyanúgy vonz testileg - lelkileg áthatóan ez a tèma , az effajta érintezés ahogy engem :/ De ami késik nem múlik! ;)

2019. júl. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!