Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nő vagyok férfi testben, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok férfi testben, mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nő vagyok férfi testben, teljesen nőiesen is viselkedek, öltözködöm. Ebből kifolyólag heteroszexuálisnak vallom magam, hiszen nő létemre a férfiakat szeretem.

Műtétem nem volt és nem is lesz; felesleges tortúrának tartom és nincs bajom a férfi nemi szervvel (nyalni így is tudok).

Viszont most voltak nálunk keresztapámék és egy kissé ittas esti beszélgetés kapcsán meg is kaptam, hogy "egy mocskos b*zi" vagyok.

Próbáltam neki elmagyarázni, hogy ez nem pont így van, de nem értette meg, hogy én nő vagyok.

Volt pozitív eset is mikor kissé ittasan egy buliból hazavitt egy srác és otthon vette észre a dolgot. Viszont ő megértette és nagyon rendes volt, ő közölte, hogy mást preferál minden diszkrimináció nélkül.


Hogy tudnám ezt jobban elmagyarázni az embereknek? Mit tudnék tenni a folyamatos diszkrimináció ellen? Elvégre 2019-et írunk, mindenki tudhatná már, hogy a társadalmi neme különbözhet egy embernek a biológiai nemétől.



2019. júl. 10. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, attól még, hogy 2019-et írunk... a társadalmunkra nem jellemző, hogy amit mondasz, az általánosan elfogadott lenne. És talán nem is lesz.


Tuti találsz majd magadnak partnert, aztán kis környezetváltozás, és kész, komolyabb problémáid nem lesznek.

2019. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Ez emberfüggő, még így ezekkel a homofób barmokkal is sokkal több ember van mostanság mint 40 évvel ezelőtt, aki coming outolt transzként nem volt egyszerű, fontos, hogy legyenek barátaid esetleg családtagjaid akikkel ezt meg tudod beszélni és ez egy elég kényes téma szerintem, magyarország elmaradott az lgbt dolgokkal ha őszinték akarunk lenni, kitartást neked
2019. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem fogalmaztál elég pontosan. Női testben vagy férfi lélekkel, vagy fordítva? De igazából lényegtelen. Mindig is lesznek, akik nem fognak elfogadni, megérteni. Én más témával kapcsolatban küzdök az elfogadásért. Illetve küzdöttem. De már egy ideje nem célom, hogy megfeleljek másoknak. Azóta boldog vagyok és kevesebb atrocitás is ér.
2019. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

# 1-es válaszomat kiegészítve: van is ilyen ismerősöm, úgy látom, neki most teljesebb az élete - "nőként".

De azért nem biztos, hogy ez a legjobb a számára.

2019. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a kérdés kamu vagy csak félig igaz.

Mit kell nyalnod, ha a férfiakat szereted? Kicsit belezavarodtál az a helyzet.

2019. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 - Elnézést, igazad van. Először még mikor írtam a kérdést, akartam oda rakni egy dolgora egy példát is, de aztán úgy voltam vele, hogy nem kell azt belekeverni és véletlenül ott maradt a zárójeles rész. Kávé előtt írtam. :-(


A többieknek pedig kis egyértelmüsítés: nő férfi testben. Köszönöm az eddigi kommenteket!


Sajnos az a baj, hogy a családban sok olyan ember van, akivel szeretném tartani a kapcsolatot, ezért nem akarnám őket teljesen kizárni az életemből. Sok családi dologra nem tudnék elmenni, amikre ők is mennek, ha pár emberrel megszakítanám a kapcsolatot. Munkahely váltás még megoldható, bár most ott egész jól elvagyok.

Ezért lenne fontos a tudtukra adni, hogy hagyjanak békén, esetlegesen megértetni velük, hogy miről is van szó.

2019. júl. 10. 22:27
 7/7 Apivorous ***** válasza:

Nem értem. Te például el se tudod képzelni, hogy használd az ezredesedet szex alatt?


Illetve ez mitől különbözik attól, hogy simán meleg lennél?

2019. júl. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!