Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvezi egy férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezi egy férfi, amikor lepisilem?

Figyelt kérdés
Férfiak válaszát várom.

#pisiszex #aranyzuhany
2019. júl. 10. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Számomra ez természetfeletti , isteni élmény!


A látvány egzotikus, extrém, kimagaslóan intim megtapasztalás amely anyatermészettel lágyan harmonizál, izgató élményt ad.


A látvány-képvilág az elsődleges érzékelés. Az izgató elemek példái: az extrém arany színe , ahogyan, kispriccel, - vagy folyik - lefolyik, vagy csepeg a punciról.


"Maga az éltető szent anyavíz" maga a forrás , az erecske , a patak, a folyó, a folyam érintkezik velem.


Fizikai elmények a részletekben fokozódnak : Áthatóan izgató az aranyforrásod friss illatának érzete levegőben. Tovább izgat, hogy hallgathatom a szökőkútad lágy és sebes csobogását látom aranysárga ragyogását . Ízét a nyelvemen : amely olykor a lágy húsleves ízvilágát idézi . A felsorolt érzékszervi behatások, felfokozott , massziv orgazmust eredményeznek.



A lepisilést izgatóvá teszi a maximalis fizikai - intim közelség megtapasztalása. A felfokozott intim élmény élvezet oka, hogy a szervezeted által teremtett szent viz forrását érzékelhetem közvetlenül maganon testközelről.


A látvány , természetfeletti , ahogy a lágy - langyos aranyforrás hozzásimul ,ahogyan folyik a bőrömre, -rámcsepeg- csorog, csurog a testemre .


Csorognak ràm a női tested által megalkotott aranysárga folyó cseppjei.


Természetfeletti és egyben mesésen izgató, felfokozó élmèny ahogyan kilövel , -kiürül az aranysárga vízforrás a testedből , közvetlenül az én testemre a bőrőmre, az arcomra , vagy szájüregemben.


Ezzel a isteni nedüvel érintkezve eggyé válhatok ezzel a "természetesen gyártott" -női - szentséges - teremtő anyavízzel.



Legáthatóbb élményt akkor kaphatunk , ha a szerelmünk ajándékoz meg bennünnket a fennséges "gyümölcsével" -mennyei nedűjével.

A legidillibb állapot az , ha mind 2 felet egyformán vonza a téma.


Élmény : ***** Hatalmas , intenzív orgazmust eredményez.



ui.: Sajnos nem találtam még olyan partnert akit ugyanúgy vonz testileg - lelkileg áthatóan ez a tèma , az effajta érintezés ahogy engem :/ Ami késik nem múlik! ;)



F/33

2019. júl. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Amióta kipróbáltam, hiányzik az élmény és az ezzel járó izgalom, de egy új partnernek nem merném felajánlani, hogy ezt tegyük. Félek, hogy perverznek tartana.
2019. júl. 12. 22:05
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megprobalhatod felhozni új partnereknél is :) játékosan vezesd fel :)
2019. júl. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!