Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem, de rossz vele a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de rossz vele a szex, úgy van értelme?

Figyelt kérdés
Szinte mindennap leszopom,kiverem,minden héten szexel,ami azt jelenti,hogy elkezd dorzsolni majd belém dugja az ujját,ez eléggé kellemetlen,majd a farkát és egy perc alatt elélvez. Normális hogy mindig fáj amikor beteszi ,illetve utána is érzem,pedig nedves vagyok, mitől nedvesedek,ha amúgy nem kívánom? Ezekutan mindig elsirom magam,vagy előtte vagy utána otthon egyedül. Mi élvezetes van a szexben? Mit csináljak,hogy jobb legyen? Párom nem hajlandó változtatni
2019. júl. 11. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Szakíts már, jó leány! Nem értem emberek miért vannak benne ilyen kapcsolatban...
2019. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

ha nem hajlandó változtatni, akkor tényleg dobd ki

ha ennyire önző kisfiú, akkor menjen legózni, nem elég érett a szexhez és a kapcsolathoz


F

2019. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez amit te kapsz ettől a kisgyerektől az nem szex !!!
2019. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem megfelelő a partner, így nem is lesz a szex élvezetes. Ha egyszer nem kívánod nem értem miért erőlteted a dolgot, szerintem ez később se fog változni benned. Ha majd megtalálod a pasit aki csak a puszta látványával beindit na majd ott nem fogsz sírni, nem fog fájni az ujjazás. Élvezni fogod mert akarod a másikat!!

22l

2019. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Megérett a világ a pusztulásra! A normális pasikat is úgy dobják el a nők, mint a használt zsebkendőt, itt meg felmerül a kérdés hogy mit kéne tenni? Miért nincs a mai nőknek esze/önbecsülése?
2019. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát így nem is csodálkozok, hogy nem kívánod. Keress egy másik pasit, aki megmutatja neked mi az a rendes szeretkezés, és akivel élvezni is fogod. Ennek így semmi értelme folytatni. A pasid marha szarul csinálja, abszolut nem torodik veled. Igy nem is csoda, te se kívánod ot.


Egy rendes ferfi, agyon szeretne téged, kényeztetne, nyalva, finoman, érzékien, ugyelne az orgazmusodra. Nem hogy megdorzsol kicsit, oszt elélvez és szevasz...


Keress egy normálisabb palit.


28F

2019. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Nincs érzelme. Ha ennyire nem érdekli a pasidat h te kielégültél e vagy sem, akkor hagyd a francba.


L

2019. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme. Lehet bármilyen rendes, rendezett egzisztenciájú a párod (normális családdal), ha a szex rossz vele, akkor az egészet megette a fene. Ha fiatal vagy, akkor még kár megalkudnod.


41F

2019. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#5: egyetértek!
2019. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amikor bezeszi akkor ugy csinald,hogy neked us jo legyen,,te iranyitsd,hatha bejon
2019. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!