Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Okozhat e problémát ha sört...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat e problémát ha sört öntök a barátnőm vaginájába?

Figyelt kérdés

Kérem a hülye kommenteket mellőzni.

Elég perverzek vagyunk barátnőmmel, sok mindent kipróbáltunk már. Az érdekelne minket, hogy ha sört öntenék a vaginájába attól lehet e neki valamilyen egészségügyi problémája ?


Köszönöm



2019. júl. 12. 09:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmi baja nem lesz.
2019. júl. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egészséges az biztos. A sörben vannak olyan összetevők ami nem biztos h jót tesz a p*ncijának ha bele kerül.


L

2019. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
A sör nagy élvezetet nem fog a csajodnak okozni, önts bele olyan 60%-os házipáleszt, ha elég perverz a csajod bírni fogja:)
2019. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Az alkohol szárít és megöl egy csomó olyan baktériumot, ami jó, ha ott van. Csináljátok, de ne legyen minden nap ilyen akció.
2019. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Idióta!
2019. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozik tőle a ph, táptalajt ad egy csomó baktériumnak és gombának.
2019. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

lehet kikezdi, mint ahogy előző írta, PH érték és hasonló. Én semmiképpen nem szexelnék így vele, mert csak bajok történhetnek (felborul a flórája, elkap valamit, stb)

Mindenesetre ha nagyon meg akarja csinálni, azt javaslom, hogy utána egyből menjen zuhanyozni

2019. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem pezsgőt probáljátok. 🙄
2019. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Mondom a címet ha teli vagy fölös sörrel. Jól megtisztított üvegre, dobozra rátessékeled, elégedjen meg vele szerintem. Ha akarod küldöm vissza tisztítva a cuccot.
2019. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, cak egy ötlet volt. Elég sok mindent kipróbáltunk már és általában tetszik is. aztán most arra gondoltam beleöntök egy kicsit a vaginájába majd felém áll és onnan iszom ki :D

Amúgy 30-ak vagyunk

2019. júl. 12. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!