Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy egy NuLLa az ágyban?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt és nem akarom megsérteni.
2014. dec. 1. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
az úgy elég baráti :D hát így ne. talán próbáljatok együtt tenni valamit, ne duzzogj, attól nem lesz jobb
2014. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt hogy nulla? Hamar elmegy? Nem áll fel neki? Rosszul nyal?
2014. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
"Bocs, de én így nem élvezem." Lehetsz akármilyen kíméletes, úgyis rosszul fog neki esni.
2014. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hogy ertve nulla? Mi az amiben rossz?
2014. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
ezt előadod, egyből átmegy impotensbe a gyerek az biztos. nem is értem, szereted te egyáltalán vagy csak a szexre kell?
2014. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ne így
2014. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt régen valamilyen telefonos reklám, hogy "a nulla az jóóó". :D Hát ezek szerint nem...

Amúgy szerintem mondd neki, hogy nem nagyon élvezed a dolgot, és adj tanácsot, hogy mit csináljon inkább. Vezesd!

2014. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Vezesd rá, mi lenne a jó neked. Ha akkor sem figyel és fejlődik, csak utána szakíts vele. Egy esélyt mindenki érdemel.
2014. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
istenem,hát nem tudod megbeszélni vele??
2014. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Próbáltunk már mindent,nem jó vele,sehogy sem jutok a csúcsra,akkor sem ha 1 óráig tart.
2014. dec. 1. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!