Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hallottátok már azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hallottátok már azt, hogy amelyik srác nem tud táncolni, az az ágyban is egy nulla? Igaz ez?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
a táncnak meg a szexnek mi köze van egymáshoz??? o.O
2011. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerinted ?

kérdezd meg a csajomat

2011. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami, mindkettőhöz kell egy kis ritmusérzék. :P
2011. dec. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
74%
a pasim nagyonjó az ágyba és nem tud táncolni szal...deeh miköze van a 2nek egymááshoz?
2011. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Semmi köze sincs, mármint hogy attól ha megtanulsz jól táncolni még ne leszel jó a szexben, csak egy-két csajtól hallottam ezt, ők megfigyelték ezt az egészet, szóval nem alaptalan, gondoltam megkérdezem tőletek, hogy ti mit gondoltok. :)

Egyébként ha egy csaj lát egy csávót táncolni, de az botlábú, akkor nem hiszem h lefekszik vele, hiszen ha látja mekkora "lúzer" elgondolkodik...

2011. dec. 4. 14:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, én nem tudom, szerintem a kettő között nem kéne sok összefüggésnek lennie... A párom mondjuk, nem mondanám, hogy botlábú, de nem kifejezetten a táncparkett ördöge, mégis fantasztikus az ágyban. És még ha látok is egy srácot, amint mondjuk próbál táncolni, de nem nagyon megy neki, nem is jutna eszembe azon agyalni, hogy akkor most ő tuti béna az ágyban. Igazából, eszembe sem jutott párhuzamot vonni a kettő között eddig... :D Érdekes megfigyelései vannak a barátnőidnek... :D
2011. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, de nem igaz, mert egyik barátom se tudott táncolni 20
2011. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy srácot, aki táncol, versenyszerűen. Ráadásul latint. Akkor ő egy igazi csődör? :DDDDD ;))


Szerintem nem ettől függ.

2011. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!