Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti belemennétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti belemennétek, hogy így vegyétek el a barátnőtök szüzességét?

Figyelt kérdés
Számomra is fontos a védekezés, óvszerrel szeretném, de a behatolásnál, amikor elveszi a szüzessègem, szeretném, ha nem használnànk gumit és a “ farkát” érezném. Utàna, ha már tud valamennyire mozogni bennem, akkor válthatunk gumira, de szeretném, ha őt érezném először... Ti vállalnátok így is a szerelmetekkel?
2019. júl. 12. 20:08
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
87%
Babát akarsz-e már?
2019. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
38%
Persze. Csodas lenne :)
2019. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
11%
Mi anno esemény utáni tablettát választottuk, hasonló okból. (előre fel volt már íratva, és ki volt váltva)
2019. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

nem hiszem, hogy pár lökéstől teherbe esnék.. minimális az esélye annak, hogy az előnedvben legyen életképes sperma...


a kérdés meg az, hogy igen, vagy nem.

Te akkor nem.

Ok.



Mások?

2019. júl. 12. 20:11
 5/43 anonim ***** válasza:
16%
én igen. 29 f
2019. júl. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
86%

Minimális az esélye, de VAN ESÉLYE.

Ha felkészültetek arra az esetre is, hogy becsúszik, nyugodtan.


Fogamzásgátló módszer használata nélkül dugni kockázatos, mindegy mennyi ideig van benned. A valószínűséget nem érdekli.


Ez nem szerelem, hanem intelligencia kérdése.

2019. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
93%

Ha tudtam volna előre, hogy mi történik, akkor én eleve nem kínlódunk az óvszerrel, hanem íratunk esemény utánit, ahogy fentebb írták. Aztán akkor még belém is élvezett volna vagy háromszor, mert miért ne. (Nálunk rögtön az elsőnél kiszakadt a gumi, rohantunk esemény utániért).


Amit te szeretnél, azt nem csinálnám, semmi értelme. Mármint azon kívül, hogy két héttel később majd jössz ide, hogy lehetsz-e terhes.

2019. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
3%
Persze, ez semmiség:)
2019. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

az esélye pont annyi, minthogy én most kimegyek a konyhàba és összeesek. VAN esélye, ugyanis bármikor meghalhatunk.



Na, kb így.


De nem részletezni kell, hanem, hogy igen, belemennél, vagy nem, nem mennél. Nem a rizsa a kérdésem.



Köszi az eddigi válaszolóknak!

2019. júl. 12. 20:38
 10/43 anonim ***** válasza:
0%
Én vállalnám. Csináltam már gumi nélkül sokszor, és nem lett semmi sem belőle. Van tapasztalatom.
2019. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!