Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti belemennétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti belemennétek, hogy így vegyétek el a barátnőtök szüzességét?

Figyelt kérdés
Számomra is fontos a védekezés, óvszerrel szeretném, de a behatolásnál, amikor elveszi a szüzessègem, szeretném, ha nem használnànk gumit és a “ farkát” érezném. Utàna, ha már tud valamennyire mozogni bennem, akkor válthatunk gumira, de szeretném, ha őt érezném először... Ti vállalnátok így is a szerelmetekkel?
2019. júl. 12. 20:08
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
5%
Bevállalnám. Ha annyira parás lennék, akkor csak ki kellene számolni mikor ovulálsz.
2019. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
85%

Basszus 2 dolgot mi az istenért nem lehet felfogni...?

1. Az egyik hogy az eseményutáni NEM FOGAMZASGÁTLÓ!!! Azzal nem védekezni kell, hanem ha pl kiszakadt a gumi, utána bevenni, baj esetén.

2. A másik...lehet itt hazárdírozni hogy jaj csak kicsit így gumi nélkül, kicsit úgy, csakhogy BIZTOSAN nem fogod se te se ő, majd pár mp után azt mindani ha már benne vagytok a szex heveben, hogy jajj gumi. Illetve PONT az ilyen esetekből lesz utána a gyakori tele olyan kérdésekkel hogy"lehetek terhes?" "Csak kicsit rakta be ,ugye nem vagyok terhes?" stb. Leírhatja itt 20-30 ember hogy ő marpedig gumi nélkül x ideig szexelt és nem lett gyerek. De pont ugyanennyinél még lett. És gondolom nem akarsz szűz és fiatal létedre teherbe esni.

"Kicsi a válószínűsége"-lehet de a repülőgép valeseteknek is, aztán amikor megtörténik meg megis baromi szar annak aki rajta van.

Plusz ugye a gumi a betegségek ellen is véd.

Javaslom Sub Bass Monster AHA című számát.. eleg sok fontos dolgot elmond.

[link]

2019. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Köszi 32-es, hogy a kérdésre válaszoltál! :-)
2019. júl. 12. 23:31
 34/43 anonim ***** válasza:
54%
bevállalnám, igen
2019. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk persze hogy bevállalnák......
2019. júl. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 Thor90 válasza:
100%

Szia!

Simán bevállalható, csak ezzel az a gond, hogy ha úgy kezdtek, utána már nem akartok vacakolni gumival, s folytatjátok tovább anélkül. Tapasztalat, nekem sem akaródzik felvenni gumit miután a "felhevült sütőbe tettem a húst". :D

Mindesetre hajrá :)

28/F

2019. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha eldöntötted, hogy ez lesz, akkor mi a fsznak teszel fel kérdést?
2019. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
33-as teljesen igazad van!!!
2019. júl. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

37-es:

azért vannak, aki tudják kontrollálni az ösztöneiket és a testüket :-)

2019. júl. 13. 01:05
 40/43 A kérdező kommentje:

38-as szerencsétlennek :


mert azt kérdeztem, hogy TI bevállalnátok-e, nem azt, hogy én mit csináljak. Olvassál már, te gyökkettő :-)

2019. júl. 13. 01:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!