Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha úgyis tudom hogy szüzen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgyis tudom hogy szüzen halok meg akkor van értelme prostihoz menni hogy ez legalàbb ne történjen meg?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem olyan mint egy baràtnö de legalàbb szex. Tudom hogy sose lesz csajom nem vagyok férfias senkinek se terszem. Szóval nincs màs esély. 27F

2019. júl. 13. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Ja, akkor inkább menj prostihoz.
2019. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

Nem vagyok biztos benne hogy ez jó ötlet. Ha nem tudod hogy mennyire is jó akkor könnyebb elviselned a hiányát. Inkább vegyél pár szexjátékot azt kész, azok mindig kéznél vannak, többször használhatod őket megvétel után. Senki nem néz le miattuk, stb.

Csak azért szerintem ne menj prostihoz, hogy elérd a "nem vagyok szűz achivement"-et. Elég fejlett már a szexjáték ipar, szerintem jobban megéri onnan rendelni néha-néha valamit, mint prostizni.

2019. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Senki sem hal meg szüzen az èlet mindenkit megb.sz!
2019. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
A felfogásod végett inkább pszichológushoz kellene menned, nem prostihoz.
2019. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Tényleg azt várod, hogy ezt mi döntsük el? Ha szerinted jó ötlet, akkor menj.
2019. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Néhány próbát mindenképp megér. Aztán vagy bejön, és jobban érzed majd magad, vagy nem, és marad minden a régiben.
2019. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Hogy érted, hogy nem vagy férfias? Mi a baj a külsőddel?
2019. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

Hidd el semmivel nem leszel beljebb.


Mert ha őszintén magadba nézel 3s felteszed magadnak a kérdést, hogy szex kell vagy egy lány aki nem undorodik tőled akkor szinte biztos vagyok benne hogy egy szertő lány. A szex csak egy extra velejárója a kapcsolatnak.

Egy barátnő stabilitast és lelki megnyugvást ad. Ami nem olyan intenziv mint az a x perc szex amig a puncijába vagy, de 1000x jobb és többet ér.

Ha csak dugni akarnál akkor már réges rég elmentél volna qrvához, mert ha nem vidéken laksz, pesten olyan pcsák vannak hogy a füled kettéáll...de ahogy irtad az nem barátnő. És neked biztos hogy az hianyzik.

2019. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

#2, Ezt a szexjátékos baromságot remélem csak viccből írtad :Dd


Igen is segít. Mert ha netalántán mégis találkozna egy lánnyal később, akkor már nem szorongana a szüzesség miatt. Na meg legalább nem lenne teljesen tapasztalatlan.

Melyik jobb? Egy ronda, szorongó szűz férfi vagy egy ronda de nem szűz szorongó férfi? Nagyon nem mindegy ismerkedéskor!

Sokaknak segített itt, szóval menjetek el nyugodtan.

2019. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

El mehetsz de semmivel nem lesz jobb, sőt talán rosszabb !

Mivel ha most szűz vagy csak elképzelésed lehet miből maradtál ki, viszont ha prostihoz mész akkor már tudni fogod ami még nagyobb frusztrációhoz vezethet.

Viszont ha már voltál lánnyal csak azóta nem jött össze újra akkor persze menj csak közben próbálkozz, ismerkedj...

2021. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!