Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az egyetemista, egyetemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemista, egyetemet végzett lányok általában nem randiznak egyetemi végezettség nélküli pasikkal?

Figyelt kérdés
Hacsak nem gazdag az illető.

2019. júl. 14. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Közgáz dipmolmas nő vagyok, a férjemnek érettségije van és vállakozó.

Ja, és nem volt meg gazdag, mikor összejöttünk.

2019. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én egyetemre járok, a barátom autoszerelonek tanul.
2019. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem nemigazán kéne általánosítani.

Van ilyen is- olyan is.

Imserünk mindannyian külföldi kapcsolatok szakon végzett cicababákat, akik nemcsak egyetem, hanem egy bizonyos havi összeg alatt sem ismerkednek, illetve ennek az ellenkezőjét is.


Kérdésed sajnos értelmetlen.

2019. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. De az alapvető ismeretek, a világ dolgai iránti érkelődés elvárás.
2019. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4: ez alatt mit értesz pontosan?
2019. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem arra gondolt, hogy nem a végzettség, hanem inkább a beállítottság határozza meg azt, hogy kivel kezd.
2019. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

4-es

Jártam olyan pasival, aki alapvetően intelligens volt, de nem a jó helyekről tájékozódott, sosem ellenőrizte, hogy az adott info fals-e?

Akadtak olyan helyzetek, amikor a neten olvasott dolgokat kész tényként fogta fel (újságnak látszó weblapról) és amikor kedvesen fel akartam hívni a figyelmét arra, hogy rosszul tájékozódik, azt hitte lekezelő vagyok.

Úgy tűnik, hogy a forráskritika kimaradt a taníttatásából.

Ehhez nem kell diploma, egy jó szülő, vagy középiskolai tanár is meg tudja tanítani ezt a személetmódot. A tapasztalatom sajnos az, hogy sok évfolyamtársamnak az nyitotta fel a szemét, hogy forrásokkal (több forrással) lehivatkozott dolgozatokat kellett írnunk.

Később kínos helyzetek alakultak ki emiatt, és viták is. Szakítottunk.

2019. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem.


Onnantól kezdve mindent jobban tudnak mindenkinél, mindenki csakis hlyébb és tájékozatlanabb lehet.

2019. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A helyes, gazdag pasik általában nem randiznak alsó kategóriás nőkkel, csak használják őket?

A 2 kerdés ugyanúgy sztereotípiákra alapuló, a 2 nemet egymás ellen hangoló, szexista hülyeség. A megkeseredett kivénhedt hímek majd jól rázzák a fejüket hogy ezaz tesó most jól megmondtad, és meginkább gyűlöletre buzdítod öket, a nők pedig egy-egy ilyen gondolkodású pasi láttán mindig egyre jobban bizonytalanodnak el a másik nemet illetően.

MIÉRT KELL EZ?

2019. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Én is egyetemre járok, párom mezőgazdász. Egyáltalán nem érdekel, hogy nincs neki egyetemi végzettsége. Nem ez a fontos nekem egy kapcsolatban.
2019. júl. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!