Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, konkrétan mit jelent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, konkrétan mit jelent az, hogy ha egy nő aktív az ágyban?

Figyelt kérdés
Tehát konkrétan miket kell hozzá tennie?
2019. júl. 15. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam azt hogy javasol pózokat, helyezkedik, csókolgat, símogat váratlanul, és megmutatja hogy mi a jó neki..
2019. júl. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nála van a tv távirányító.
2019. júl. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak fekszik, hanem mozog is alattam, felettem. Ő is kezdeményezi az új pózokat. Nekem ezt jelenti, hogy aktív az ágyban. A passzív meg aki azt teszi amit mondanak, csak fekszik és meg sem mozdul
2019. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Arra kíváncsi vagyok például, hogy az, hogy mozog alattad mit takar? számomra néha levegőt venni is nehez egy tőlem másfélszer nehezebb pasi alatt.
2019. júl. 15. 10:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Èn mikor a pasi alatt vagyok rákulcsolom a lábam a derekára ès úgy tolom magamba, csókolgatom mondjuk a nyakát, száját, harapdálom finoman - bár hajlamos vagyok bedurvulni ha beindulok 🤷 - meg alulról együtt mozgok vele a csipom mozgatom fel-le egy ritmusban a pasival, karmolom a hátát, nèha összeszorítom a hüvelyem
2019. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na végre hölgyek.#4,5.Köszönöm szépen.

Olyat is tudok hogy a nő mondjuk úgy 10-15tolásonként hol lefordítja a csípőjét(játszik a csiklójával hogy maximális ingerlést kapjon a csiklója és a G.pontja)utána meg 10-15tolásra felemeli hogy ne kapjon annyi ingerlést csak a hüvelye mélye és a farok sem kap annyit.Aztán újra és újra.Egyszer tapasztaltam ilyet életemben.Kéremszépen.

2019. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ha az a pasi inkább férfi.Akkor meg tudja úgy tartani magát hogy tudjál mozogni.Igaz ehhez kell kondíció,hogy ne csak teljes súlyával feküdjön rajtad.Köszönöm szépen.
2019. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kemebyen iranyit,ravwzeti a fiut dolokra,,kezdwmenyez,ws elelvezteti a fiut
2019. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt hogy előtte csernobili túrán járt

És begerjed tőle a geiger-müller-számlálóm

2019. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!