Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit akart ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akart ezzel érni a barátom?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy nekem reggel mindig nagyon kell pisilnem, és múltkor reggel barátom elkezdett simogatni. én mondtam neki, hogy mindjárt jövök, csak kimegyek pisilni, ő meg átkarolt a lábával és mondta, hogy ne menjek, tuti kibírom még egy kicsit. Még utána kb fél óráig kellett tartogatom mire kiengedett pisilni. Látta, hogy nagyon kell, kicsit toporogtam is. Szerintetek miért nem engedett ki?

2019. júl. 15. 12:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Ott a pont az 6-7 válasznál. Egyébként másban nem érzed úgy, hogy a párod kicsit "basáskodik" feletted, ráderőlteti az akaratát és minden csak úgy jó hogy ő akarja? Ha neked jó és szeretsz alárendelődni akkor maradj vele, ha nem jó és feszít, akkor állj a sarkadra, vagy hagyd ott!
2019. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Dehogy basáskodik. Nem tudom honnan vetted ezt.
2019. júl. 15. 17:28
 13/17 anonim ***** válasza:
56%

12:

Lehet hogy még nem, de lehet hogy ez volt az első szárnyprobalgatasa.


Az elvezte, hogy neked szükséged lenne valamire (kimenni pisilni), de ő ezt megakadályozza. Vagyis hatalmat gyakorol feletted. Gyerekes módon ugyan, de ez a lényege annak amit csinált.

2019. júl. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Bocsánat, én vizuális típus vagyok, és nem értem. A reggelt úgy képzeltem, hogy az ágyban, és a lábbal átkarolás is ezt erősítette. De a toporgás bezavar, én azt állva gondolom. Nem csak elképzeled a szitut?

Amúgy szerintem egyszerű: ébredés után mindenki szeret egy kicsit henyélni a meleg ágyban, és ha a szeretett nő is ott van, akkor természetesen símogatom, mert jólesik érinteni. Pisilés után hideg a bőre amikor visszajön, nem baj, de jobb, amikor még ágymeleg.

2019. júl. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 azureknight0715 ***** válasza:
100%
Hu hallod erre a feminista dumára nehogy hallgassál. Ezért ott hagyni valakit kész vicc... Amugy nálam is szokott lenni ez, átkarolom simogatom neki meg mennie kell pisilni, de akkor már annyira belelendülök a dologba hogy nem akarom elengedni de olyankor már szex is van. Ha elmenne lehet hogy mire visszaérne már nem lennék annyira játékos ez inkább helyzetfüggő. Van mikor nincs idő pisilésre :D
2019. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nyugi, eszembe sem jutott, hogy szakítsak vele emiatt :D nála is ez volt mert láttam rajta, hogy nagyon kíván, csak eddig mindig kiengedett egy gyors pisire :D lehet most a szokásosnál is jobban be volt indulva :)
2019. júl. 17. 10:58
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ismered akkor miért nem őt kérdezed meg, csak ő tudhatja az igazi választ?
2019. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!