Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért akadt ki a barátom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadt ki a barátom? Állítása soha nem akart gyereket, most kiderült, hogy meddő. Erre teljesen kiborult, hogy nem lehet gyereke.

Figyelt kérdés
Akkor mégis akart gyereket?
2013. jan. 15. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Jelenleg nem akar.Ez nem azt jelenti,hogy a jövőben nem akar.

Meg alapból is rossz és megrázó hír,hogy nem lehet gyereke az embernek

2013. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es a SOHA az nem azt jelenti, hogy jelenleg.


Kérdező: A párod valószínűleg nem gondolta komolyan. Van egy olyan mondás, hogy soha nem mondd, hogy soha! A betegsége viszont megrázta.

2013. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2.Persze.

Látom te se voltál fiatal.

Én is azt mondta,hogy soha nem kell gyerek.Aztán amikor ott voltam egy ideális barátnővel gondoltam a családalapításra.

2013. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

egy csomó csaj ácsingózott utána. Mind családot akart ő meg menekült.

Eleve úgy jöttünk össze, hogy én sem és ő sem akar gyereket. Teljesen ki van tőlük. Hát ebben összeilletünk.


Most hosszabb ideig külföldön voltam. Elsőre el sem mondta. Csak mostanában "nincs hangulata" a szexhez. Ez pedig meglepett mert ő legalább napi 3x is nekem essen, ha lenne annyi időnk. Most meg alig.

Aztán kifaggattam és elárulta nagy nehezen, hogy nem lehet gyereke. Lehet kicsit érzéktelenül reagáltam le a dolgot. De lényegében nem értettem, hogy ez a tény miért rázta meg, hiszen ő irtózik a gyerekektől.

2013. jan. 15. 18:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem irtózik a gyerekektől hidd el akar majd.Vagy legalábbis ekkor megfordult a fejében.

Egy férfi sem szereti azt ha rögtön gyerekkel akarják lerohanni.Én konkrétan menekültem attól a csajtól aki rögtön ezt a témát boncolgatta.

Azoknak is rosszul esik akik nem akarnak gyereket és még rosszabbul azoknak akik akarnak.

Legyél vele megértő.Hiszen azért ez nem kis dolog.

2013. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek az kell, amit nem kaphat meg.
2013. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én kb. úgy vagyok mint a barátod. mindig azt mondtam, hogy nekem nem kell gyerek, mert nem érek rá, meg nagy teher és...

na de amikor kiderült, hogy nem is lehet, akkor nagyon fájt. egyszerűen nem éreztem (még most sem érzem igazság szerint) nőnek magam.

baromira megrázó megtudni egy ilyen dolgot. valószínűleg neki is nagyon belerondított ez az önbecsülésébe.

2013. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A férfiak úgy gondolják, hogy ez megalázó, hogy selejtek.. Nekik a büszkeségükön is esik ilyenkor csorba.
2016. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!