Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért nem fogják soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem fogják soha őszintén beismerni, hogy minél nagyobb egy pénisz annál jobb, ha tudja is az illető használni és ügyes/figyelmes?

Figyelt kérdés
Nemrég beszéltem privátban egy lánnyal, aki egy másik kérdésemmel kapcsolatban elmondta, hogy a pasijának 20 cm-es és egyszerűen imádja (azt mondta, hogy még csipkelődni is szokott, hogy lehetne nagyobb). És több más lánnyal is beszélgettem erről a témáról és mindenki azt állítja, hogy csak akkor gond a méret, ha ész nélkül csinálja az illető és béna, amúgy ha megvan a figyelem és ügyesség, akkor a 18 centiméter bőven szükséges a jó szexhez és simán lehet nagyobb is, mert kellő izgalom után simán belefér a tökéletes szexbe.

2019. júl. 15. 13:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15%

Igen ez így van! De hazudnak úgy is!

Ha kellően fel van izgatva, egy 19-21 cm pedig simán kell a legtöbbnek!

2019. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
10%
17 cm alatt csak a selejtes pasik vannak! Kar hazudni! Egy 20/5 kb mindenkinek bejön.
2019. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Kezdődik. Nem értem miért nem lehet elhinni, hogy nekem már fáj a 17cm???? Ne legyetek már ennyire sötétek!! Azt hiszitek, hogy mindenkinek feneketlen kút a puncija?
2019. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Én csak a saját nevemben tudok “nyilatkozni”. Nekem nem kell 20cm, sőt! Mivel szűk vagyok viszonylag így csak fájna. Szerintem a 14-16cm a legjobb, kellemesen feszít, de nem faj. Persze nyilván a legfontosabb hogy hogyan használja:)
2019. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
A pasik mikor fogják beismerni, hogy minél nagyobb a mell, annál jobb?
2019. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
5%

Minek ismernénk be? A mellek nem játszanak szerepet a másik szexuális kelégítésében, nincs olyan szerepe amitől azt az erzést adja “hogy”, egy mell, egy mell, nem befolyásolja az aktus mibenlétét!

Hülye példa volt!

2019. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

Az hogy találkoztál ilyen nővel nem jelenti hogy mind olyan...ezek a hülye általánosítások....

Amúgy ülj le egyes biosz, mert a g pont centikre van a bejárattól (nekem a fél ujjam kell hogy elérjem), nem pedig 20 centire...akkor már inkáb számít a vastagság. Mikor érjük már fel ésszel hogy igen, van akinek nagyobb az igénye, viszont van olyan aki ujjnyi szűk (még felizgulva is, pl én), es az utolsó vágya a karóbahúzás.

Egyébként senki nem mondja hogy "nekem 15 centi kell" vagy éppen 14, vagy 20. Mindenkinek van egy hossz és vastagságbeli tartomány amivel élvezi a szexet, és van egy ideális is. Nőben és férfiban is vannak extrém nagy/kicsi méretek, pont annyi amennyi a másik nemből...a természet okos, egymásra szabja az igényeket.

Nekem fájna a 20 centi. Nem tagadom, szép látvány, de bele már nem szívesen ülnék. Es ezt a méret mizériát hagyjuk már, nem a f#szod hanem a szexuális kultúrád tesz jó partnerré...

2019. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
3%
Egymásra szabja.. ahhoz képest elég sok nő mondja hogy jó ha kicsit fáj, hiába hogy sok neki;)
2019. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#8: Ezaz. Elég az "átlagos" (ami tudjuk mit jelent valójában), de azért kellemes ha picit feszít/kitölt stb. És ez a vastagság duma is nevetséges... Mintha nem ugyanolyan dolog lenne, mint a hossz, vagyis ugyanúgy nem lehet rajta változtatni.

Aki pedig azzal érvel, hogy mindenkinek megvan a saját "hozzáillő" párja az ne várja el tőlem, hogy addig "próbálgassam" a nőket, amíg megfelel valamelyiknek mikor alapból egy szimpla kapcsolat is nehezen jön össze, nemhogy még pénisz-vagina páros alapján válogatnom kelljen.

2019. júl. 15. 13:26
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
#9 ennyi ésszel nem is csodálom, hogy nehezen találsz párt.
2019. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!