Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez így? Van esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így? Van esélyem olyan fiatal hölgyet találni aki megfelelne az elképzeléseimnek?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok igazán fiatal férfi,de nagyon vonzanak a nálam jóval fiatalabb hölgyek, akik láthatóan vigyáznak az alakjukra és okosan élnek.

Az a tapasztalatom,hogy a korban hozzámillő hölgyek-tisztelet a kivételeknek- mintha elhagynák magukat ha elérnek egy bizonyos kort. Petsze tudom, hogy ennek biológiai és egyéb okai is vannak.

Megfelelni és napi szinten helytállni a munkahhelyeken nem könnyü feladat. Az a baj,hogy sokan hazahozzák a napi gondjaikat ahelyett,hogy bent hagynák. Igen, jól esik elmondani valakinek, hiszen megkönnyebbül tőle az aki ezt teszi. A nap végére viszont halálosan fáradt lesz,nem is csoda ha nem kívánja a szexet. És így telnek hosszú évek teljesen befásulva aminek az lesz az eredménye,hogy észrevétlenül elhidegülnek a felek egymástól.


Én a mai napig is igénylem, illetve igényelném a rendszeres szexuális életet,de sajnos ez nem mindig jön össze.


2019. júl. 16. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz barmi lehet
2019. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kumbej ***** válasza:
100%
Hidd el 30+,40+-nál is vannak olya nők akik jól tartják magukat és kívánják is a sexet.(tudom hogy írtad te is) A jóval fiatalabb hölgyek meg nem dolgoztak annyit, nem szívtak még semmivel. Szerintem simán tudsz magadnak találni ilyen nőt, csak keresd.
2019. júl. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nőként írom, hogy nekem épp elég a munka, meg a napi rutin, és az is nagyon elfárasztja az embert.

Fogalmam sincs, hogy hogyan győzi az, akinek gyereke van.

Nem csoda, hogy ki vannak purcanva.

Segíts inkább a ház körüli teendőkben a feleségednek, hogy ne legyen olyan fáradt!

2019. júl. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Engem nőként az érdekelne, hogy te tökéletes izmos testtel rendelkezel és tanult vagy?
2019. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 Ha figyelmesen elolvastad vokna,hogy mit írtam, nem tennél fel ilyen kérdéseket.

Eszembe sem volt kritizálni bárkit is.

Igen,jó fizikummal rendelkezem és műveltnek is tartom magam,amiket nem ajándékba kaptam,hanem keményen megdolgoztam értük.

2019. dec. 5. 05:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!