Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi szemmel milyennek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi szemmel milyennek találjátok az ilyen alakot?

Figyelt kérdés

[link]


Járnátok egy ilyen kinézetû nôvel mint Kim vagy csak 1 szer megfektetnétek, esetleg szex kapcsolatra kéne?



2019. júl. 17. 20:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

Biosz könyvekbe belerakhatnák. Kitűtően ábrázolható a fej, tor, potroh. Főleg, ha a párja "bogárkámnak" hívja :)

Na de a rossz viccemet félretéve: nekem nagyon nem tetszik. Elüt az ideálomtól, ami tipikusan a vékony alak, kis és formás fenék + mell. Valahogy számomra úgy arányos és egyben természetes is. Én nem fekszek össze bárkivel és közeli kapcsolatba se lépek olyannal, aki nem tud bármiféle vonzalmat kicsikarni belőlem. Megértem a "külső nem számít" és hasonló gondolkodásúakat, de teljesen nem értek ezzel egyet. Valahogy nem tudok elmenni mellette, mindkettő ugyan úgy fontos szerintem. Lehet sok követője van instánt meg f. se tudja még hol, de nyilván a világon össze is gyűlik jókora követőtábor, kiknek bejön. Ők még rosszat se fognak kommentelgetni... Sajnos vagy sem: én nagyon nem tartozok közéjük.

Tehát nem. Egyikre sem vágyom!

2019. júl. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
2x lány. Nekem bejönnek a ribis műcsajok.
2019. júl. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nehany menetre jo, de hosszutavra semmikepp!
2019. júl. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kim Kardashian vagy Kim Dzsongun? Nem mindegy.
2019. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

15# feleslegesnek tartottam kiírni az égész nevét, mivel egyértelmûen látszik, hogy nem egy koreai pasi van a képen :D


Mellesleg Kim Jong-un

2019. júl. 19. 09:42
 17/17 anonim ***** válasza:
Műanyag nagyon. Majd augusztusban.
2019. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!