Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » (Leszbikusokhoz szól a kérdés....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Leszbikusokhoz szól a kérdés. ) Milyennek találjátok a rúdtáncot?

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Undoritónak,taszítónak,qrvásnak, lenézendőnek.

25/L/N

2017. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nem tetszik, nem jön be.

22 L

2017. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem bejön, akkor ha valaki csak a saját örömére, sport gyanánt csinálja, pl edzöteremben, vagy evvel foglalkozó táncklubokban
2017. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Ellenszenvesek az ilyenek, nem tekintek rájuk teljesértekű nőként. Hogy őszinte legyen én is lenézem őket. Ez a "tánc" jön be a legkevésbé, sokkal jobban tetszenek az igazi táncok, pl.a latin táncok vagy a tangó, persze csak ha erkölcsös nők csinálják és van rajtuk közben ruha.

23/N

2017. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%

r.i.b.a.n.c.o.s.nak.

ezerféleképpen fel tudna csigázni egy nő, miért akarna rúdtáncolni nekem mikor azt tipikusan a hetero r.i.b.a.n.c.o.k. csinálják?

vagy ha nem nekem csinálja hanem ez a "szakmája" akkor meg végképp egy l.o.t.y.ó

2017. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez egy erőnléti, saját testsúlyos edzés. Mi ebbe a k.rvás?
2017. nov. 17. 17:38
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Az igen ,micsoda lenézések vannak.

Szerintem semmi baj nincs vele.Ha nekem csinálnák még örülnék is neki,mert nekem készül.A másik aki ebben dolgozik,neki ez a munkája.A harmadik aki így edz az pedig figyel a testére!Egészséges.

22LL

2017. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért kell alulöltözni hozzá, mert a ruha nem tud tapadni a rúdon, a tapadáshoz szabad bőrfelület kell. Őszintén szólva meglepődtem, hogy ennyire negatív a kép erről a sportról. Továbbra sem értem, hogy miért..
2017. nov. 17. 19:10
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Az öltánc inkább beindít

a rúdtánccal sincs kifejezetten bajom de nem vonz túlságosan engem sem


23/L

2017. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Iszonyat durva izmok kellenek hozzá, én csak álmodok róla hogy nekem ilyen mozgáskultúrám legyen.
2017. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!