Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szerintetek nyomulós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek nyomulós lenne? Mit gondolna?

Figyelt kérdés
Nyári gyakorlaton voltam egy vendéglátós helyen, ahol találkoztam egy pasival, de csak háromszor, mert nem egy helyen voltunk. Ő 29 éves, én 18. Flörtölt velem többször is, de én nem igazán tudtam hova tenni, és mosolygáson, meg egyéb pár szavas mondatokon kívül nem csináltam/mondtam semmit, mert zavarban voltam. Most már elégge bánom, mert nekem is tetszett ő. Szerintetek ha visszamennék oda mint "vendég" akkor azt hinné hogy miatta mentem, és nyomulni akarok? Mit gondoltok, beszélgetne velem, vagy flörtölne akkor is? Vagy szerintetek hagyjam inkább az egészet, felejtsem el?
2019. júl. 18. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen hely az? Étterem? Ha oda egyedül mész, az normális. Ha valami más hely, ahova egyedül nem nagyon megy az ember, az furcsább.
2019. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Barátnőmmel mennék.
2019. júl. 18. 12:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Műszak végén "véletlenül" járj arra! Akkor feltünés nélkül összefuthattok!
2019. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy akkor megyünk amikor ő lesz ott. Nem műszak végén, akkor meg kéne keresnem, és az tényleg gáz lenne. :D
2019. júl. 18. 12:57
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek flörtölne velem akkor is? Összejöhet valami?
2019. júl. 18. 12:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, cuki lánynak tűnsz. De! Mi honnan tudjuk, hogy flörtölne-e veled, ha megint meglátna? :D Valószínűleg bejössz neki vmennyire, de nem tudjuk mit fog tenni, a legjobb ha kideríted magad!
2019. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igaz :D Csak próbálok megerősítést szerezni, mert szerintem úgysem mernék odamenni :'D Na mindegy
2019. júl. 18. 18:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Menj el az étterembe bnőddel, ha él a lehetőséggel akkor úgy is meg tudod. ;)
2019. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom hogy hogyan kell "visszaflörölni" 😅
2019. júl. 18. 18:57
 10/12 A kérdező kommentje:
flörtölni*
2019. júl. 18. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!