Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komolyan lehet gondolni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan lehet gondolni egy kapcsolatot ahol a nő még nem élte ki magát?

Figyelt kérdés

A barátnőm 23, én 25 éves vagyok, 3 éve vagyunk együtt és minden rendben.


Időről időre amikor beszélünk a jövőről azt mondja hogy szeret és velem akar lenni de úgy érzi hogy még nem élte magát ki és ezért nem tudom hogy mennyire tervezzek ezzel a kapcsolattal.


Amikor ilyesmiről volt szó, azt mondta hogy szex nem hiányzik neki de mivel még csak az én farkammal volt dolga..szóba került hogy lehet hogy kiverné vagy leszopna mást..


Engem valamennyire még izgatna is a dolog de nem tudom hogy mit csináljak.



2019. júl. 18. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Ne tedd Vagy úgy jársz Mint én. .. 2 év után megcsalt át asszony mert még nem élte ki magát
2019. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha mar igy érez akkor valószínű szakítás lesz belole vagy megcsalás. En is emiatt szakítottam a legelső szerelmemmel.
2019. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogd fel kalandként.
2019. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt már neked is előre bezengte, akkor ne várd el tőle h majd komoly kapcsolatban lesz veled.

Először csak kiveri vki másnak, utána csak lesz*pja, majd a végén nem bírnak magukkal és szexelnek, s majd azt veszed szre h a csajod a másik palival van. Aki esetleg pár dolgot( nem biztos) jobban tud mint te.


L

2019. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez a "nem élte ki magát" egy süket duma (mindkét nem részéröl!) Aki félreqros, az mindig is félre akar qrni elöbb-utobb. Aki meg monogám tipus annak nem kell végigprobálni 100 partnert, hogy ne akarjon félredugni.
2019. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
No, hát barinőd már fontolgatja a kövi faxt, igen.
2019. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a "kiélés" dolog akkora egy bullshit...

Ez nem úgy megy, mint valami számítógépes játéknál, hogy teljesíteni kell valamennyi tapasztalati pontot, hogy szintet lépjen, és aztán a farokzsokéból szelíd, csendes kis háziasszonnyá váljon.

Ha valaki - akinek az érzelmi intelligenciája az üregi nyúlénál több - szerelmes, akkor nem fog azon fantáziálni, hogy milyen lehet más farkát kicsapni. Butaság ezt ezzel a kiéléses marhasággal magyarázni: egyszerűen vagy a alkalmatlan hűséges, monogám párkapcsolatra, vagy baromira nincs rendben a kapcsolatotok. Úgy értve, hogy oké, hogy jól elvagytok, meg "minden rendben", de nem te vagy a nagy szerelme.

Aki meg nem egy kicsapongó típus, az nem fogja bánni, hogy nem verte ki a fél város farkincáját. Akkor sem, ha "csak" egyetlen, sírig tartó szerelemben lesz része.

2019. júl. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Én nem venném komolyan. Valszeg elengedném, vagy nyitott kapcsolat.
2019. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Foglalt pasiként talán én is bevállalnám a csajod mert én sem éltem ki magam. Aztán persze lelépnék és mindkettőnk problémája enyhülhetne.

32F

2019. nov. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!