Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy jóval idősebb +20 korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jóval idősebb +20 korkülönbség férfi akarhat komolyan, élethosszig kapcsolatot egy ennyivel fiatalbb nővel?

Figyelt kérdés
Főleg úgy,hogy a féri már elvált és vannak felnőtt gyerekek. Vonzódik a nőhöz ,nem csak testileg,érzelmileg is,Jól kijönnek egymással. Viszont a nő kb azonos korú mint a legidősebb fia. A nő 25 a férfi 45..
2019. ápr. 13. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akarhat, de számolnia kell a korkülönbségből adódó nehézsegekkel. A nő akar gyereket? Őszintén el tudna köteleződni hosszú távra, vagy még csak keresgél? Hasonló jövőt képzelnek? Egyáltalán a nő is férfiként tekint rá? Nem lehetetlen egy ilyen kapcsolat, csak sok a kérdés, amit tisztázni kell már az elején.
2019. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
En akarnek. Nem mindennapi lehetoseg. Kerdes, a no akar-e?
2019. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Hát biztos, de nem nagyon érdemes ilyenbe belekezdeni.

Pár év és a férfi elkezd leépülni, a nő viszont még élete virágjában lesz, aztán arra megy el a fiatalsága, hogy a férfit ápolja.

Nem nagy buli a korkülönbségesdi, maximum a kapcsolat kezdetekor, amikor az idősebb félnek még ember formája van.

2019. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy akarhat. Ez inkább a nőnél okozhat problémát. Egyrészt ha akarna családot, másrészt amikor a pasi megöregszik. Jópár pasit ismerek, akik 40-esen nagyon fiatalosak voltak, aztán 55 fölött hirtelen megroggyantak. Ismerek házaspárt nagyobb korkülönbséggel is, nekik van 2 közös gyerekük is, ovis korukban az apuka még jól tartotta magát, de most már olyan, mint egy apóka. 10 év alatt mintha 20-at öregedett volna. Persze már nyugdíjas lehetne, de még gürizik, mert kisiskolások a gyerekek.
2019. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30 vagyok, de nem tudnék elképzelni magam mellett 20 éves lányt, pedig a 10 év korkülönbség még nem is annyira nagy. Viszont vannak kivételek, ahol nagy korkülönbség ellenére jól működik a kapcsolat.
2019. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ismertem is ilyen házasságot. Pár hónapig ment a bizonygatása, hogy ők ezt mennyire komolyan... Aztán a férfi impotens lett, a nő meg elvált.
2019. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő, és igen akarok. Van egy kicsi félelem bennem igen a túlságosan nagy korkülnbség miatt,de mással el sem tudom képzelni az életem már régóta...szóval ez nem pár hónapos fellángolás.

De másik oldalról nem tudom neki milyen lehet felvállalni egy ilyen fiatal nőt? Egyikünknek sem könnyű..

2019. ápr. 13. 14:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Akarhat. De a nagy korkülönbségből adódó problémákat tisztázni kell az elején. (házasság, gyerek, szex,anyagiak) Abban az esetben működhet hosszú távon, ha közös a jövőkép és azonosak az igények, továbbá a felek képesek kompromisszumra.
2019. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
26 F(ityma) vagyok nekem 6 év korkülönbség is sok volt egy olyan lánnyal akivel nagyon jóban voltam tavaly és 10/10es csajszika
2019. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a nő, akkor neked van több veszíteni valód. Ha ő is belemenne a kapcsolatba, és kb. azt képzeli a jövőjének, amit te is, akkor nem lehetetlen. De a változások még úgy is készületlenül érhetnek, hogy elkötelezett vagy, nem nagyon lehet arra felkészülni, hogy esélyes, hogy az ember lánya fiatalon megözvegyül vagy egy idősödő ember betegségeit gondozza. Ezt nyilván ő is tudja. Neked még sok lehetőséged van az életben, neki már a kora miatt is kevesebb. De ha te ezt akarod, és ő partner ebben, nehéz lenne nem belevágni a kapcsolatba, nyilván bánnád sokáig.
2019. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!