Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi esélyem lehet így párt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet így párt találni?

Figyelt kérdés

Aszexuális lány vagyok, kissé félénk eleinte de egyébként jó humorú, szép arcom van,jó alakom és okos vagyok. (kicsit nagyképűnek tűnhet de nem szánom annak, csak próbálom felvázolni a helyzetem :)). Félek hogy sosem fogok találni magam mellé senkit az aszexualitásom miatt, ha csak egy hasonló cipőben járó srácot de nem sok esélyét látom. Tényleg semennyire nem érdekel a szex, a párom kedvéért sem csinálnám néha-néha szívesen, egyszerűen taszít az egész dolog :(

Viszont nem szeretnék egyedül maradni, persze nem is itt és most akarok találni valakit de mindenki kapcsolatban van körülöttem csak én vagyok magányos. Előbb utóbb mindenki elhagyna ha nem fekszem le velük, vagy szerintetek van aki "feladná" a szexet értem?

Esetleg az megoldás lenne ha a jövendőbeli hagynám a páromnak hogy lefeküdjön mással, vagy onnantól az egész kapcsolat halott ügy?


2019. júl. 18. 23:22
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
*ha a jövendőbeli páromnak hagynám :D
2019. júl. 18. 23:23
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
A jó szex alap dolog és elvárás egy jó párkapcsolathoz. Úgyhogy nem fogsz nagy eséllyel találni senkit, vagy ha mégis, ott csal meg massal ahol tud. Bár szerintem így hogy ezt elmondtad, hogy aszexualis vagy, nem fognak kapkodni érted, bármennyire is vagy szép és normális.
2019. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Azt meg elhagytam hogy 19 vagyok, nem tudom mennyit szamit 😊
2019. júl. 18. 23:29
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Semmit nem jelent. Sajnos vagy neked kell valtoznod vagy el kell fogadnod az egyedulletet.
2019. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
35%
Legelőször is az aszexualitásod okát kellene kideríteni és orvosolni (mert 19 évesen ez nem igazán normális - meg később sem). Ha a szexuálpszichológus is reménytelen esetnek tart, akkor majd legfeljebb elkezdhetsz a hogyan továbbon gondolkodni. Addig inkább próbálj változtatni. Az élet legnagyobb csodájából maradsz ki, ha beletörődsz a helyzetedbe.
2019. júl. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
21%

Az a baj, hogy én már csak attól ahogy leírtad magad szinte felizgultam :D Szóval hogy úgy mondjam, a szép arc és test ilyen esetben nem feltétlenül előny, mert érted... csábító...

Amikor írtad az aszexualitást, akkor kész ténynek vettem, minthogy valaki pl. homoszexuális, megváltoztathatatlan. De így olvasva előző kommentet, elképzelhető, hogy ez nem így van, hanem pl. valami szorongás okozza, tehát esetleg lehetne változtatni rajta... Egyébként pl. ölelkezni szeretsz? Csók? Egyéb testi érintkezés mit vált ki belőled?

2019. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
93%

Feladni senki nem fogja a szexet miattad, ez biztos.

Max egy aszexuális srácot, ha találsz.


És, hány privit kaptál eddig ? :DDDDDD

2019. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként, ha más nem, egy aszexuális férfival összejöhet. Csak ugye őt meg is kell találni... És még lelkileg is össze kell passzoljatok. Pl. lehet, hogy autistáknál gyakoribb, hogy nem akarnak szexet, de lehet, hogy te meg nem szeretnél autistával lenni... De nyilván mindig van valamennyi esély. Talán egy társkeresőn, direkt ilyen módon keresve... (Csak számíts rá, hogy majd egyesek meg akarják mutatni, hogy szereted te a szexet... Úgyhogy talán előbb akkor éremes elmenni a szakemberhez, és megtudni, hogy ez valódi aszexualitás, vagy változtatható)
2019. júl. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#6-os: ölelkezni sem nagyon szeretek, nagyon kevés ember van (főleg közeli barátaim, közülük is inkább a fiúk) akikkel szívesen teszem, a csókolózás olyan semleges.


#7-es: túlságosan sokat :D

2019. júl. 18. 23:52
 10/28 anonim ***** válasza:
90%

Én is aszexuális lány vagyok. A párom mindig próbálkozott, de sosem érdekelt a szex. 3 évig így voltunk együtt, majd nyitott kapcsolatot akartam, mert szerettem, de túl sokat próbálkozott, meg hát neki is szenvedés lehet...

Úgy érzem elveszítem emiatt. Kezdek beletörődni hogy rajta kívül nem lesz senkim.

2019. júl. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!