Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi esélyem lehet így párt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet így párt találni?

Figyelt kérdés

Aszexuális lány vagyok, kissé félénk eleinte de egyébként jó humorú, szép arcom van,jó alakom és okos vagyok. (kicsit nagyképűnek tűnhet de nem szánom annak, csak próbálom felvázolni a helyzetem :)). Félek hogy sosem fogok találni magam mellé senkit az aszexualitásom miatt, ha csak egy hasonló cipőben járó srácot de nem sok esélyét látom. Tényleg semennyire nem érdekel a szex, a párom kedvéért sem csinálnám néha-néha szívesen, egyszerűen taszít az egész dolog :(

Viszont nem szeretnék egyedül maradni, persze nem is itt és most akarok találni valakit de mindenki kapcsolatban van körülöttem csak én vagyok magányos. Előbb utóbb mindenki elhagyna ha nem fekszem le velük, vagy szerintetek van aki "feladná" a szexet értem?

Esetleg az megoldás lenne ha a jövendőbeli hagynám a páromnak hogy lefeküdjön mással, vagy onnantól az egész kapcsolat halott ügy?


2019. júl. 18. 23:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
K
2019. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ki sem probalja a szex valamennyi formajat es mar kijelenti,hogy utalja :/
2019. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem mondtam hogy szűz vagyok, egyrészt.

Másrészt feltettem két kérdést, nem a saját maguk által kinevezett doktorok es pszichológusok diagnózisát várom, hadd döntsem már el hogy mit érzek es mit csinálok / mit nem a saját testemmel.

Köszönöm :)

2019. júl. 20. 23:11
 24/28 anonim ***** válasza:

Ő aszex..el kell fogadni. Ezzel, született és taszítja a szexuális élet és a gondolata. Ezzel nem lehet, mit csinálni. A 13-as válaszoló jól leírta!

Nekem van 2 aszexuális barátaim. Az egyik férfi a másik nő nemű.

A nő ismerősöm most 25 éves és egyáltalán nem igényli a szexuális kapcsolatot és ölelést sem szereti, de szokott ölelkezni, úgyhogy az ölelés annyira nem taszítja bár kevés ideig bírja.

A férfi ismerősöm, meg imád ölelkezni, de az összes többi taszítja.

A homoszexuális sem lesz hetero, ahogy hetero sem lesz homoszexualis. Így az aszexuális sem lesz hetero sem homoszexualis.

Ezt el kell fogadni, hogy vannak ilyen emberek. Ők is teljesen normálisak és élhetnek társas életét egy másik aszexuálissal is. Vagy egy olyannal, aki bár nem aszex...csak simán nem igényli a szexuális életet.

2019. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk önjelölt pszichológusok, pont ezért mondjuk hogy menj szakemberhez. De oké, látom, hogy nagyon határozottan tudod már magadról, hogy valóban aszexuális vagy. Ez esetben elfogadom. Mindenesetre eddig nem voltál túl készséges a kérdések megválaszolásában :P

Pl. hogy annak ellenére, hogy a szexuális irányultságod kvázi semleges, attól még erősen preferálod-e a fiúkat a lányokkal szemben, vagy ez hogy működik nálad?

2019. júl. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
A lanyok nem erdekelnek, erzelmileg csak a fiukhoz vonzodom.
2019. júl. 21. 01:23
 27/28 anonim ***** válasza:

A 18- as válaszoló válaszát is fogyelembe vehetnéd.

Vagy diszlekciás vagy?

2019. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
25-ös, bár nem írta le konkrétan, de sejtette, hogy nem szűz, csak nem élvezte a dolgot. Arra ugyan nem válaszolt, hogy az orális szexet próbálta-e, de szerintem irreleváns, mert a jövőben nagy eséllyel nem szeretne benne részesülni. Az aszexualitás nem csak a konkrét aktusra vonatkozik, hanem általánosságban nem vonzza az ilyen embereket semmilyen szexualitás. Igazam van, kérdező?
2019. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!