Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi esélyem lehet így párt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet így párt találni?

Figyelt kérdés

Aszexuális lány vagyok, kissé félénk eleinte de egyébként jó humorú, szép arcom van,jó alakom és okos vagyok. (kicsit nagyképűnek tűnhet de nem szánom annak, csak próbálom felvázolni a helyzetem :)). Félek hogy sosem fogok találni magam mellé senkit az aszexualitásom miatt, ha csak egy hasonló cipőben járó srácot de nem sok esélyét látom. Tényleg semennyire nem érdekel a szex, a párom kedvéért sem csinálnám néha-néha szívesen, egyszerűen taszít az egész dolog :(

Viszont nem szeretnék egyedül maradni, persze nem is itt és most akarok találni valakit de mindenki kapcsolatban van körülöttem csak én vagyok magányos. Előbb utóbb mindenki elhagyna ha nem fekszem le velük, vagy szerintetek van aki "feladná" a szexet értem?

Esetleg az megoldás lenne ha a jövendőbeli hagynám a páromnak hogy lefeküdjön mással, vagy onnantól az egész kapcsolat halott ügy?


2019. júl. 18. 23:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
28%

Biztos fogsz találni én férfi vagyok és egyáltalán nem igénylem a szexet, érintésr , őlelést, gyengédséget.

A szexre fordított időt egyenesen pazarlásnak tekintem, ezt állítom úgy hogy természetesen próbáltam a szexet, de csalódtam benne így nincs is kedvem hozzá.


F/41

2019. júl. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%
De akkor mitől lesz neked egy párkapcsolat az ami? Szoktak tetszeni a fiúk? Mi fog meg bennük? Mire vágysz tulajdonképpen, mit vársz egy párkapcsolattól?
2019. júl. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
64%

Ne akarjátok a kérdezőnek még magyarázni hogy így úgy menjen orvoshoz

Az aszexualitást nem válassza az ember ...

Ezzel születik ugyanúgy mint aki esetleg transz nemű, hetero, biszexuális,homoszexuális


Ahogy egy homoszexuálisból nem lesz heteroszexuális

Úgy egy aszexuális emberből se lesz aktív szexuális életet élő ember.


Szóval mivel Ő heteroszexuális aszexuálisként született így ugyanúgy normális hogy 19 évesen nem érdekli a szex hiszen aszex.. mint az aki 19 évesen végig keféli az éjszakákat....

Persze nyugodtan el lehet szexuálpszichológiai rendelésre ha Ő ezt zavarja . De ne higyjétek azt hogy el megy valaki agyturkászhoz és utána megőrűlnek a hormonjai és minden fszba bele fog ugrani....

Az aszexuális embereknek teljesen másképp működik a szervezetük az agyuk...Libidójuk 0

Nem termelik azt a hormont ami ahhoz kell ,hogy nemi vágyat érezzenek.... Szóval nekik tök normális, hogy nem szexelnek...


Nemivágy nélkül dugni csont szárazon szerintetek milyen ?

Szóval hagyjátok. Fogadjátok el hogy vannak olyan emberek akik nem szexelnek és kész legyen az nő vagy férfi .. teljesen normális...

Amúgy se kell mindenkinek szaporodni....

2019. júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
35%

Szűz is vagy?

Nyalit és szopit sem próbáltad soha? Ki sem verted senkinek?

2019. júl. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

#12-es

Miért, neked a párkapcsolat csak a szexből áll, semmi érzelmi háttere nincsen? A személyiségét/külsejét szerethetem anélkül is hogy szexelni akarnék vele. :)

2019. júl. 19. 10:00
 16/28 anonim ***** válasza:
69%

Elég fiatal vagy még, lehet, hogy későn érő vagy, vagy van valami mélyen eltemetett negatív élményed, amit még fel kell dolgoznod.

Azon gondolkodtál, hogyha a férfiak nem vonzanak szexuálisan, akkor nyiss a nők felé? Modern világban élünk, van lehetőség megtalálni a boldogságod.

2019. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
31%

Én is aszexuális VOLTAM :)

Kisgyerekként is volt rajtam túlsúly, de az általános iskolában tovább híztam. Ott és középiskolában is én voltam a kivetett kövér lány. Bántottak miatta, láttam az undort az arcukon. Kialakult bennem, hogy engem soha senki nem fog kívánni. Az akkor már meglévő szexuális vágyaim huss eltűntek, mint a köd. Egy idő után megtetszettem néhány srácnak, de nem kellettek nekem, mert rögeszmém volt, hogy úgyis megcsalnak, találnak szebbet - jobbat. A szex sem kellett, semmi érzékiség. Aztán szerelmes lettem egy olyan férfiba, aki szerelmes lett belém 😃 a sztori folytatását már mindenki tudja.

2019. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
A 14- es válaszoló kérdéseire is válaszolhatnál ám! :D
2019. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel orvost frigiditást kezelni kellene

Férfiként elképzelhetetlennek tartom hogy szex nélkül párt találj

2019. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

13-as. Én elfogadom, hogy létezik olyan, hogy aszexualitás, ahogy létezik homoszexualitás és biszexualitás is, és egyiket sem választja az ember. Viszont az aszexualitás annyiban más a másik 2-től, hogy nem feltétlenül biztos benne az ember, nem feltétlenül változtathatatlan szerintem. Mármint okozhatja gyermekkori trauma is, vagy ha mondjuk valakit megerőszakolnak... Ezért mondom, hogy lehet, hogy érdemes tisztázni a dolgokat.

Egy párkapcsolat nem csak szexből áll, nagyon nem. De kevesebb tapasztalatom van aszexuálisakkal. Pl. egy ismerősöm ilyen, róla tudom, hogy az öleléseket sem szereti. De ő más dologban is kicsit más az átlagembernél, szóval nem tudom, hogy ez másokra is érvényes-e, ezért őszinte érdeklődéssel kérdezem amiket kérdeztem, és örülnék, ha minél részletesebb válaszokat kapnék :) Úgy talán tanácsokat is jobban tudunk adni.

Az is érdekelne egyébként, hogy ha aszexuális lány vagy, akkor csak a fiúk vonzanak nem szexuális értelemben? Számomra ez sem evidens.

2019. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!