Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek számít alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek számít alkalmi kapcsolatban, hogy a pasi jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Engem konkréten az egyik csaj csak azért utasított el, mert szerinte, nem nézek ki jól, mármint arca. Ezért nem tudná beleélni magát. Egyébként simán benne lenne. Hát mondom oké, eddig senki nem kritizált az arcom, sőt. Főleg nem alkalmi kapcsolatban. Elég rosszul érintett a dolog.

2019. júl. 19. 00:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Alkalminál a külső domináns.

Kapcsolat az, ahol érvelhetsz a humoroddal, meg a lojalitásoddal, stb...

2019. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Alkalminál ez jobban számít. Elvégre nem együtt élni akarok vele, hogy a személyiségi jegyei lennének fontosak. Csak egymás testét szeretnénk élvezni, akkor nyilván számít, hogy hogy néz ki.


21L

2019. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miért, mi más számítana szerinted? A pokemon gyűjteményed?
2019. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13


Nyílván nem, csak utána többen jegyezték meg, hogy nálam sokkal rondább pasikkal is kavart.

2019. júl. 19. 13:24
 15/16 anonim ***** válasza:
Alkalminál a külső számít, mi más. Az meg, hogy kinek mi a ronda, tök más.
2019. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Bummer ***** válasza:

Szerintem csak a legegyszerűbb kifogást kereste hogy lepattintson. Mégha a külső is ami számít, a kémia akkor is kell, az összhatás. Ezért húzta is az agyad hogy amúgy simán benne lenne.

15 éve megismerkedtem egy csajjal, csak haverok lettünk de egyértelmű volt hogy én "megmásznám". Húzta az agyam ilyesmi dumákkal hogy ezért meg azért nem amúgy meg igen, stb. Aztán egy idő után offoltam. Majd 3 évvel később összefutottunk. Egyáltalán nem érdekelt, és ez biztos érezhető volt. 3 hónappal később már ágyban voltunk, s azóta is időről időre bejelentkezik.

2019. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!