Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Van akinek sok szex jut van akinek még alig vagy semmi. Én nekem nem sikerül összehozni. Ez azért van hogy nekem soha ne lehessen gyerekem?
2019. júl. 19. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Na már megint itt vagy?:D

Figyelj, ezt mindenki sajat magának alakítja. Nem sajnaltatni kell magadat es várni a csodát hanem tenni erte.

2019. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Ez van, kedves barátom, ezt a lapot kaptuk.
2019. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nincsenek reménytelen helyzetek, csak reménytelen emberek!
2019. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akiket a sorsuk tett reménytelenné. Hjajh...
2019. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Az igazságtalanság nem itt kezdődik, az teljesen más.
2019. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetes szelekció, még mindig. Nincs különösebb ok-okozat, szimplán valaki megfelelő génekkel rendelkezik, valaki nem.
2019. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetes szelekció a nők által. Ha alacsony vagy pl 170cm, ronda, és mellé még csóró is ( ezt nem arra értem, koszos igénytelen, hanem hogy nincsenek márkás drága ruháid, kocsid, nincs kisportolt testalkatod - ez is pénz kérdése), akkor biza félre fognak téged is lökni. Itt is érvényes a pareto elv. a Jóképű,magas férfiak (20%) viszik a nők 80%-át, láttam anno pl szórakozóhelyen hogy törték magukat az ilyenekért.
2019. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!