Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is nagyon igazságt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés

Ha most csak az ismerkesét, és a szexet nézzük akkor rohadt szerencsésnek kell lenni, hogy valaki sikeres legyen benne. Nem elég az hogy csak jól kell kinézni hanem jó személyiségnek is kell lenni hozzá. Tehát akinek csak az egyik tejesül annak nem egyszerű, aki pedig se nem néz ki jó, se nincs jó személyisége, annak szinte reménytelen. (pl. nekem:()


Szerintetek is így van? :/


2018. szept. 25. 23:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
13%
Csak jól kell kinézni,ennyi az egész.
2018. szept. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én átlagos kinézetű vagyok, és csöndes személyiséggel. :(
2018. szept. 25. 23:29
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem, szerintem nem igazságtalan az élet, mert mindkét nemből nagyjából ugyanannyi lúzert teremtett. Az NB III-as csapatok focizzanak egymással, ha képtelenek 1-2 osztállyal feljebb jutni. :)
2018. szept. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 he84 ***** válasza:
35%

Az átlagossal semmi baj és a csendességgel se, ha az nem túlzott minden helyzetben. Ez utóbbin lehet némiképp változtatni. A belső a fontos, főleg hosszabb távon, de alapból is. Én is átlag körüli (nő) vagyok, nem a legjobb a személyiségem mindenben, mégis volt/van, akinek így is tetszek, bár nem szerelem szintjén, de ez önmagában nem baj. Csak mert valaki ebben-abban nem a legjobb, nem jelenti azt, hogy akkor reménytelen és nincs esélye, ez túlzás. A hozzáállásodtól is függ.


Nem kérek privit!

2018. szept. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem értek veled egyet. A nők szeretik, ha dumálsz nekik. (Nyilván csak az elején, utána folyton ő fog, neked meg hallgatod kell 😀😁) Így vannak összerakva. De a jó dumával fél sikered van.
2018. szept. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell adonisznak lenned ehez, minden nőnek más pasi jön be, de igen szeretjük ha egy pasi nagydumás, humoros, és megtud nevettetni minket.
2018. szept. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg így van. Én nő vagyok a személyiségem teljesen jó csak ronda vagyok. 22 éves vagyok egyszer sem volt még senkim még csók sem volt sőt hiába jó a személyiségem ha a kinézetem miatt senki rám sem néz. Csak a külső számít ez az igazság.
2018. szept. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem igazságtalan az élet, mert mindenki megtalálhatja a "hozzá hasonlót". És ezen van a hangsúly... Nyilván egy előnytelen külsejű férfi nehezen fog találni egy külsőre topligás csajt, és ez fordítva is igaz.
2018. szept. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem csak a kinézet számít, legalábbis férfiban biztosan nem.


Én 197 cm magas, szőke, helyes arcúnak mondott, szálkás alkatú srác vagyok és csak 21 évesen veszítettem el, de azóta is nagyon nehezen megy a csajozás ugyanúgy. Sajnos csendes, visszafogott személyiségem van nagyon. Nem vagyok valami kezdeményező és magabiztos, nagydumás sem.


24/f

2018. szept. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Mint az életben. Ha teszel érte meg , ha csak várod a sült galambot, akkor nem.
2018. szept. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!