Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jó ötlet a vigasz szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet a vigasz szex?

Figyelt kérdés
Egy 6 éves kapcsolatomnak lett vége, ebből 3 évet együtt éltünk. Nagyon rosszul vagyok, nem tudom hogy mászhatnék ki ebből... Mindenki szerint ez segítene, szerintetek?
2019. júl. 20. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Lehet. Próbáld ki.
2019. júl. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha làny vagy,szívesen segítenék.Egyébként én így másztam ki 8 éves kapcsolatból.Minden csajt akivel találkoztam,megkérdeztem hogy nem e feküdne le velem,majd egyszer a sokadik igent mondott
2019. júl. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Hát én nőként ha ennyire szarul lennék egy szakítás után az lenne a legutolsó hogy a szexre gondoljak és ez miatt behállózzak egy pasit hogy a farkával simogassa kicsi össze tört lelkemet ....

Hamarább Grill partyznék a barátnőimmel.

De ha jó társaság se gyógyír akkor mindenféleképpen szakemberhez fordulnék fel keresnék egy pszichológust.

26N

2019. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Lenne máris rögtön kivel?
2019. júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Ezt te érzed. Veszìtenivalód nincs, legfeljebb mégsz#rabbul fogod magad érezni. De lehet hogy bejön, sokan "gyógyulnak" így. Csak legyen jó a szex...
2019. júl. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ennek semmi ertelme nem lenne, ettol nem fogod magad jobban erezni.
2019. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
71%

Férfiként én ilyenkor (többéves kapcsolatok, letört lelkivilàg, csalódottsàg érzése a maxon) el szoktam menni kurvàzni.


Egy csepp vigaszt nyújt, de éppcsak annyit, h este ne idd magad a föld alà.

2019. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem a múlt héten hívott fel egy lány barát ppnt ezért. Szétmentek a barátjával és felhívott magához. Fogalmam se volt mit akar csak leírta mi történt és egy baráttal akar beszélni róla.

Felmentem és meztelenül fogadott. Szexeltünk de megegyeztünk hogy nem jövünk össze most mert össze van törve. Várunk a dologgal.

Azt mondta hogy ha nem mentem volna el hozzá akkor egy vadidegent szedett volna össze valahonnan.

2019. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!