Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most komolyan ezen megsértődik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ezen megsértődik valaki?

Figyelt kérdés
A munkatársam azzal hencegett, hogy vett magának új francia ágyat. Én meg elkezdtem vele viccelődni, hogy akkor egyszer letesztelhetnénk, hogy mégis mit bír el. Aztán azt mondta, hogy mit képzelek én? Egyébként egyedülálló nőszemély. Jóllehet van köztünk egy kis korkülönbség, de ilyet még nem éltem...Én 24 vagyok, a munkatársam 43.

2019. júl. 20. 10:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
NEM akarok tiszteletlen megjegyzéseket tenni, és senkit sem akarok megbántani, de olyan besavanyodott, begyepesedett, konzervatív nők vannak, így 40 felett...
2019. júl. 20. 11:36
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, ez pont az a kor, ahol h bejössz a nőnek, tiszteletkörök nélkül is lefekszik veled.

Te mem jössz be neki.

Ui. Gondolj bele, milyen szép természetes szőrmókos nuni lehet a lábikói között és milyen lehet ott az illata. :)

2019. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem feltétlenül besavanyodott (bár az is benne van a pakliban). Ha nekem mondjuk pl a ronda, nemvicces, idegesítő munkatársam mondana ilyet, biztosan én is így reagáltam volna. Nem azért, mert frigid banya lennék, hanem azért mert fujj. Lehet ő is így gondolta:D
2019. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
6%

Egy negyvenes magányos nő örüljön, ha bottal megpiszkálják. Ennyike!


F, 20

2019. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%
14-es. Téged szerintem még egy vaslapáttal se simogatnának meg, főleg ha így beszélsz. "Ennyike". Te szent ég...
2019. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Most komolyan nem érted mi ezzel a baj????
2019. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
54%

"van köztünk egy kis korkülönbség"


A kicsitől azért szerintem messzebb van, ha te már leérettségiztél, amikor őt még pelenkázta az anyukája. xD


Engem mondjuk a hideg rá ki a gondolattól, hogy nálam 19 évvel idősebb pasival bármi intim legyen köztünk, de ízlések és pofonok.


Mondjuk megsértődni biztos nem sértődnék meg, és az ingerküszöböm is jóval magasabban van.


Én egy ilyen helyzetben annyit mondtam volna mosolyogva, hogy ha izgatja a fantáziádat a srap-on szex, akkor ugorj át egyszer egy alapos beöntés után, és akkor leteszteljük, hogy mit bír az ágy, és mit bírsz te. xD

2019. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
53%
"Enyhén" tahó fsz vagy.
2019. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon sértő.

ÉS bőven beköphet a főnöknek.

2019. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
83%
Egy ilyen tolakodó, primitív megjegyzéstől még akkor is kibuktam volna, ha bejön a pasi aki elereszti.
2019. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!