Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az csajok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iphon2020 kérdése:

Miért van az csajok, hogy beszéltek a szexchat-ről, de igazán nem vállalja senki?

Figyelt kérdés
44 vagyok, de még nem próbáltam...Azt gondolom, hogy nem egy lepukkant, kiéhezett negyvenes vagyok, csak egyszerűen sosem volt benne részem. Hol tudnék partnert találni?

2019. júl. 21. 07:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%

Apukám ezt csinálni kell nem írni....

Ha még 44 évesen merevedési gondjaid vannak és ezért akarod csak írni a szexet akkor húzzál dokihoz ... ilyenkor még erődteljében, kellene h legyél.

26N

2019. júl. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Mert kb ilyen előítéletes mindegyik, mint kedves málna.
2019. júl. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
Gyerekes... ennyi idősen? Pfff.
2019. júl. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ilyen idősen ne is próbálják ki semmi újat? Neee...
2019. júl. 21. 07:30
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túl előítéletes,mint itt sok mindenki más...
2019. júl. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%

Lányok írhattok egy tapasztalt szexchatelőnek :)

25F

2019. júl. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez nagy újdonság... azt a mindenit... forradalmi!
2019. júl. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
#2 Van akinek nem fer bele a szexchat,de ettol fuggetlenul elvezhet vadabb dolgokat. Addig oruljetek amig Malna valaszolgat,mert legalabb O tenyleg segiteni akar. Mert a noket se kell felteni itt az oldalon,kicsit soknak nagy az egoja. Kinek nem inge ne vegye magara.
2019. júl. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
A szexchat korosztálytól független. Ezt nem árt ha tudja az 1-es és 3-as válaszoló is. Mindketten gyökerek.
2019. júl. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 StevenUp ***** válasza:
39%

A szexxhat három kategóriában fordul elő :

-párkapcsolaton belül a két fél közti relatív távolság miatt

- 0 szexuális élettel rendelkező töketlen emberek utolsó szalmaszálaiként a kielégülésért úgy hogy ki se kelljen mozdulni a lakásból

- kapuzárási pánikban szenvedők mentsvára akik csak erre képesek a kapcsolatért mert alulműveltek és nem lehet velük beszélni másról úgysem

2019. júl. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!