Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az hogy a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy a saját városomban sehogy sem tudok felszedni lányokat de ha egy másikba elmegyek szinte mindig sikerül, ugyan ez társkereső oldalakon is, én városom öl senki sem tetszikel vissza, masikokbol nagyon sokan?

Figyelt kérdés
Amúgy Kecskeméti vagyok 20f
2019. jún. 29. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Sorsszerűen nem lehet barátnőd vagy pedig olyan barátnőd amilyet szeretnél.

Ilyen véletlen nincs.

2019. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy ott már mindenki ismer, és ezért nem kellesz a kutyának se..??
2019. jún. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a #2eshez szerintem mar van egy hired...
2019. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannak a férfinek különböző helyeken különböző értéke lehet a helyi nők szemében. Mondok egy triviális példát:


Én szőke hajú srác vagyok és a magyar nők többségének a szőke haj kevésbé jön be a férfiakon (inkább a sötétebb hajú férfiakra bukik a magyar nők többsége). De elmentem pár hónapra Brazíliába és ott kis túlzással isten voltam a helyi lányok szemében.

Ez kevésbé látványosan, de működhet különböző városok, helyek között is. Sokszor nem lehet tudni pontosan az okát, hogy miért. (Nem lehet mindenre választ kapni az életben.)

2019. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Kecskemét el van átkozva. A legjobb lesz ha elköltözöl!!4!
2019. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pesti vagyok es videken velem elofordul amit kerdezel szoval nem ismeretlen jelenség ez én sem értem
2019. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert otthon már ismernek! :-)
2019. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!